Strona 45 z 53 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 530
  1. #441
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    mam tak samo ale nie wiem czy to jest dobry wątek żeby o tym pisać... Bardziej gorzkie żale

  2. #442
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Racja, ze nie ten watek ale chyba jest niewiele osob na tym forum co gra >30 stolow, wiec latwiej dotrzec do tych osob

    moze wspolnymi silami to przezwyciezymy

    po mega zjezdzie i tak mam 7% roi w tym miesiacu, wiec nie mam co juz dluzej narzekac, chyba ze ten horror sie nie skonczy

  3. #443
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Mnie to tylko irytuje, ale mam pełną akceptację tych swingów. SNG są najbardziej wariancyjną grą ze wszystkich pokerowych i są tylko 2 możliwości albo to akceptować, albo ich nie grać.

  4. #444
    Jest jakiś program do sng który działa na Bossie?

  5. #445
    Hello grinderzy

    Takie pytanko, troche z ciekawości. Czy ktoś gra tutaj sng 6-maxy? Czy wszyscy (zdecydowana wiekszosc) fullringi?
    Jak byście ocenili poziom pomiędzy 6max a 9max na tych samych stawkach, np. na PS?

  6. #446
    raczej nikt ci nie oceni bo sie gra albo to albo to, chyba ze ktos robil switcha 9max - 6max to moze sie wypowie

  7. #447
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Rado, skąd to wziąłeś że SNG są najbardziej wariancyjną grą ze wszystkich pokerowych?

  8. #448
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Co do różnic między s&g SH i FR, to sam się nad tym kiedyś zastanawiałem i wydaje mi się, że na SH poziom jest sporo niższy. Sam ich nie grałem, ale oglądałem sporo filmików (w zdecydowanej większości z PS) i na podobnych stawkach na SH było o wiele więcej durnowatych zagrań niż na FR. Ale może trafiłem akurat na takie filmiki.

    Co do pytania dlaczego s&g są najbardziej wariancyjną odmianą, to odpowiedź jest bardzo prosta. W s&g rozdanie, w którym masz przewagę 51-49 jest bardzo częste i co więcej na takich rozdaniach się opierasz. W innych odmianach zazwyczaj uciekasz od takich rozdań, uważając że będą lepsze okazje.

    Sting

  9. #449
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Co do pytania dlaczego s&g są najbardziej wariancyjną odmianą, to odpowiedź jest bardzo prosta. W s&g rozdanie, w którym masz przewagę 51-49 jest bardzo częste i co więcej na takich rozdaniach się opierasz. W innych odmianach zazwyczaj uciekasz od takich rozdań, uważając że będą lepsze okazje.
    Fakt, takich rozdań normalnie (tzn. na cashu) powinno się unikać ponieważ to jest małe EV i duża wariancja, mówiąc inaczej, ryzykuje się dużo dla małego zysku. Ale jednak trudno jest ich unikać np. w cashowych PLO/PLO8 ponieważ są one wpisane w naturę tych gier.

    jdx

  10. #450
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Ja gram sh na ongame 5os. Maja mega wariancje - bankroll 200BI to podstawa, chociaz zaczynalem od 40(sic!) Z symulacji jakie ostatnio robilem (przy roi ok 2-4%) probka swiadczaca o czymkolwiek to powyzej 5k. Gdzies ostatnio nawet czytalem ze sng sh maja najwieksza wariancje wsrod sng ale moge sie mylic.

    Osobiscie gdybym wybieral w tej chwili rodzaj gier sng to gralbym HU sng wlasnie ze wzgledu na niska wariancje. Niestety nie mam czasu na eksperymenty w tej chwili. Dopoki okolicznosci mnie nie zmusza bede gral swoje.

    Pozdrawiam