Strona 44 z 53 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 530
  1. #431
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Nie wiem czy maja mozliwosc sprawdzenia ale...od FTP

    The use of SngWizard, Sharkscope (HUD) and Tournament Shark are all prohibited while playing at Full Tilt Poker. The use of any software or website that gives players an unfair advantage is not allowed. This includes the following types of software and websites:

    Those that calculate hand strength and make recommendations on betting actions during play or tournament end-game analyzers. While some poker programs are legitimate teaching tools, they can only be used while logged out of the Full Tilt Poker software.

    Those that contain statistics derived from hands and/or tournaments in which you did not participate. However, programs or sites that track and analyze hands that you played are permitted.

    Instant messaging systems, including Windows Live Messenger and Google Talk, when used to share hole card information.

    Bots", which are automated poker-playing programs that make decisions and execute actions.

    Permitted programs like Holdem Manager, PokerTracker or PokerOffice are permitted for use while playing at Full Tilt Poker as long as the databases used are comprised of hands in which you were a participant.

    Players who use prohibited software or websites on Full Tilt Poker may have their accounts permanently closed and their outstanding balance forfeited to compensate victims.

  2. #432
    Ostanio się zastanawiałem, czy jest jakiś room, gdzie konkurencja na Sng z BI 10$ jest słaba. Probowalem juz na kilku, ale specjalnych różnic nie dostrzegłem. Proszę o radę.

  3. #433
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Najprościej podwyższyć własny poziom

  4. #434
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Kazdy room??

  5. #435
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Witam, w poker gram jakies poltora roku i do tej pory turnieje sng full ring gralem reakreacyjnie na pokerstars, przewaznie z wpisowym 3$ badz 6$ max 5 stolow jednoczesnie i calkiem dobrze czulem sie w tej grze. Chcialbym teraz sprobowac multitablingu, bankroll jaki moge przeznaczyc na ta gre to 200$ i mam takie pytanie czy oplaca sie grac na ps sng 1,20$ czy lepiej grac sng turbo 1,75$ z 18 graczami? rozegralem kilka sesji w jedna i druga opcje (na poczatek 9 stolikow jednoczesnie) i bardziej jestem za sng 1,75$ glownie z dwoch powodow: po pierwsze to zbyt duza prowizja w sng 1,20$ a po drugie to bardziej odpowiada mi struktura turbo w sng 1,75$. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? z gory dziekuje za odopowiedzi

  6. #436
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Polecam turbo DoN-y najlepiej w omahe tam masz najnizsza prowizje na rynku.

  7. #437
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Frajerów to sobie poszukaj w domu....Pisałeś, że nie odpowiada ci prowiazja wiec dostałeś odpowiedź gdzie jest najnizsza co ci sie nie podoba w moim poscie?

  8. #438
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    ok przepraszam Cie Dakota, moj post byl wynikiem pomylki i juz go usunalem... turnieje don gralem jakis czas ale nie lubie tej formy gry i nie interesesuje mnie, chodzi mi o porownanie obu opcji ktore podalem, podanie plusow i minusow najlepiej na bazie wlasnych doswiadczen.

  9. #439
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Od dwoch dni na starsach (ok. 300 sng) przezywam istny horror. Ciezko mi wygrac 70/30.. a gdy robie call pusha z SB na BB i tak wjebuje kazde na kazde atc. Masakra...


    KURWA MAC.

  10. #440
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Wlasnie przeczytalem na blogu 8gdyb8 ze tez ma masakre... no i rado tez cos wspominal o horrorach..

    czemu tak sie kurwa dzieje..

    normalnie boje sie zaczynac dzis grac