Strona 43 z 53 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 530
  1. #421
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    u mnie tableninja na FTP działa

  2. #422
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    u mnie tableninja na FTP działa
    Dzięki. Używasz może jeszcze czegoś przydatnego? (i może wiesz czy sharkscope jest legalny?)

  3. #423
    jest. na głównej stronie shark masz jak byk

    SharkScope is the most complete database of online poker sit n’ go tournament results available for the PokerStars, FullTilt, CryptoLogic, Ongame, Pacific, Party Poker, iPoker, IPN, Sky Poker, Everest, Merge, Svenska Spel, GiocoDigitale, Cake, Betfair, iPoker.it, PokerStars.it, BWin.it and PKR networks. Support for Cereus, Peoples Poker, PokerClub, PartyPoker.it and B2B is now in Beta test.
    jeśli chodzi o sharkscope hud to to samo

  4. #424
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Używam na FTP sharkscope hud - przydatny i chyba dozwolony.

  5. #425
    moze ktos porownac sharkscope hud z PT hud? ktory waszym zdaniem jest bardziej przydatny i dlaczego?

  6. #426
    dla mnie sharkhud jest nieprzydatny, ikonki nieczytelne, autodetekcja nie dziala na wszystkich softach mimo zapewnien autorow

    wole zwyklego huda, po VPIP mozna ocenic kto jest mega donkiem, a takie staty jak fold bb to steal czy att. to steal sie przydaja imo

  7. #427
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Zglupiec mozna bo "Sngwiz, tournament shark, sharkscope - None of these are allowed on FTP or PokerStars. Feel free to use them when you're not playing, but any use while playing breaks the terms of use and is worthy of a ban".

    Wiec napisalem maila do ftpa po jakies oficjalne stanowisko legal czy nie, jak dostane info to tutaj wrzuce.

  8. #428
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Przecież masz wyrażnie napisane - w trakcie gry jest to nielegalne,
    mowię o PS .

  9. #429
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Kto to sprawdzi? ew spisac nicki wylaczyc soft na 5 min posprawdzac i wlaczyc - marwy przepis na maxa.

  10. #430
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wiekszosc osob co gra mulitabling sng ma drugiego neta wiec izi.