Strona 41 z 53 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 530
  1. #401
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix Zobacz posta
    Jestem ciekaw jaki to trik zastosuje elky majac 10BB
    Wbrew pozorom są triki które można zastosować przy bardzo małym staku jednym z nich jest np "limp and go" bardzo podobny do "stop and go" a odnosi się do sytuacji gdy jesteśmy SB vs BB z bardzo małym fold equity mając trash.
    A odnośnie multitablingu to mam dokładnie takie samo zdanie jak Warsaw, turbo sng to maszynka do robienia pieniędzy gdzie każdy musi znaleźć sam granicę opłacalności w stosunku do ilości granych stołów.

  2. #402
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    omg. tyle grindowalem. Nawet po 50 donow na raz , a nie znalem takiego cuda dziekuje!

  3. #403
    ...odnosi się do sytuacji gdy jesteśmy SB vs BB z bardzo małym fold equity mając trash. Acha , czyli call z a8 na bb z 8bb czyni go wygrywajacym graczem w stn go turbo. Teraz rozumiem na czym polega jego fenomenen. Dobrze z istnieje to forum ;*

  4. #404
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix Zobacz posta
    Jestem ciekaw jaki to trik zastosuje elky majac 10BB
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix
    ...odnosi się do sytuacji gdy jesteśmy SB vs BB z bardzo małym fold equity mając trash. Acha , czyli call z a8 na bb z 8bb czyni go wygrywajacym graczem w stn go turbo. Teraz rozumiem na czym polega jego fenomenen. Dobrze z istnieje to forum ;*
    [ ] konstruktywne posty

  5. #405
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix Zobacz posta
    ...odnosi się do sytuacji gdy jesteśmy SB vs BB z bardzo małym fold equity mając trash. Acha , czyli call z a8 na bb z 8bb czyni go wygrywajacym graczem w stn go turbo. Teraz rozumiem na czym polega jego fenomenen. Dobrze z istnieje to forum ;*
    Chodzi bardziej o sytuację gdy mamy powiedzmy 3bb a nie 8 bb i nie A8 lecz trash typu 93o. Z A8 i 8bb mamy oczywiście instant push.

  6. #406
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Juz pisalem w innym dziale...

    ostatnie 1000 sng. Wygrywalnosc flipow na poziomie 30%.
    70/30 na poziomie 45%.

    gdy na Bt lub Sb mam monster, nadziewam sie na wiekszy monster na BB, lub standardowo 80/20 i oczywiscie trafiaja... masakra.


    Czy ma ktos podobnie ostatnio?

    PS.
    Moze dzisiejsza awaria cos pomoze...

  7. #407
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    oszukuja Cie, zglos to do supportu

  8. #408
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    tylko format Ci pomoże wtedy usuną Ci sie wpisy z rejestru że masz być graczem przegrywającym

  9. #409
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Juz pisalem w innym dziale...

    ostatnie 1000 sng. Wygrywalnosc flipow na poziomie 30%.
    70/30 na poziomie 45%.

    gdy na Bt lub Sb mam monster, nadziewam sie na wiekszy monster na BB, lub standardowo 80/20 i oczywiscie trafiaja... masakra.


    Czy ma ktos podobnie ostatnio?

    PS.
    Moze dzisiejsza awaria cos pomoze...
    Ja mam to samo pewnie z 2x więcej. 130 buyinów downswing, co ciekawe sharkscope skasował mi sporą część strat Może 3x więcej bo trwa już ponad 3,000 turniejów. Swingi 2k turniejów, 2k$ już miewałem na PS

  10. #410
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    widze ze w ostatnim czasie nie jestem sam..