Strona 3 z 53 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 530
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Co do tematu 30 calowego monitora to faktycznie przy kaskadzie nie wiele zmieni, a nawet stwierdzilbym ze nic, ja gram 16 stolow z odstepami 24 piksele i spokojnie do 20 kilku mozna wstawic.

    Autotimebank jest czescia StarsUrgentTable ale gdzies na 2+2 mozna znalezc sam ten skrypt.
    Warsaw tworzysz plik z rozszerzeniem .ahk. Jesli Masz zainstalowanego AHK to klikasz w plik i automatycznie ci sie odpala skrypt, to co wkleilem to caly skrypt , gdzie pod F2 jest zaprogramowane likwidacja lobby.

    Mam pytanie do grasia bo juz sie pogubilem, ile stolow grasz na ongame i nachodza na siebie czy czysty tile?
    Ja probowalem kolo 6, ale wiecej i juz sie gubilem i soft tragiczny moim zdaniem.

  2. #22
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas Zobacz posta
    Jesli Masz zainstalowanego AHK to klikasz w plik i automatycznie ci sie odpala skrypt, to co wkleilem to caly skrypt , gdzie pod F2 jest zaprogramowane likwidacja lobby.
    Co do skryptów to może problem występuje z powodu Visty,
    Jezeli uzywamy tego systemu to jak wielu apilakcja,
    przydatne może być nadanie uprawnień administratora dla AHK

    pzdr

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    kto z forum to jest deadman_pl?
    Kumpel z Częstochowy który grywał z nami trochę za czasów turniejów planetowych. Póżniej mu się chyba znudziło ale ostatnio się nawrócił

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Nie wiem, czy juz pisalem o tym, czy jeszcze nie, niemniej na przelomie stycznia/lutego na PS mają zamiar wprowadzić leaderboard dla s&g, zawsze to powinno trochę większyć ruch i zwiększyć ilość kasy z gry.

    Wow, zrobiłem sobie ten skrypt i działa. Wojtas, co tam jeszcze sobie dopisać, żeby ułatwić rejestrację, tak jak napisałeś?

    Pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 10-01-2008 o 15:00

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Podsumowanie na OnGame (odp na pytanie Wojtasa + ekstra):
    - gram 8 stolow czysty tile na dwoch monitorach bez zadnego nachodzenia (czasem spada do 6-7 jak czekam na otwarcie nowego, czasem wzrosnie do 9 a nawet 10 przez over-rejestracje to wtedy te z najmniejszymi blindami trzymam pod spodem na srodku drugiego monitora zupelnie niewidoczne az sie miejsce zrobi)
    - daje mi to w praktyce srednio 18-19 turnieji na godzine przy 2-3godzinnych sesjach (ze wzgledu na 3 minutowe blindy i szybka strukture, co niestety takze powoduje MEGA swingi)
    - na 30+3 daje to $54rake/h i $44rb/h ($5250 po 120h)
    - na 50+4 daje to $72rake/h i $58rb/h ($7000 po 120h)

    120h to duzo wiecej niz ja gram miesiecznie. Tyle pewnie by bylo trudno bo to glowe rozwali, ale Alchemik pewnie tyle godzin na tym kiepskim sofcie mimo wszystko robi ;P Tak czy siak podaje dane dla 120h aby porownanie z wyliczeniami Warsawa bylo rowne.

    Kaskada jakakolwiek jest na OnGame przez kiepski soft niewykonywalna. Ale ten tile mimo wsyzstko jest ok. Czlowiek i do piekla sie przyzwyczai, a OnGame az tak zly jak pieklo nie jest (choc pewnie niektorzy by sie klocili :P)


    PS - Barry jaki masz nick na OnGame? Czy moze "Bezdna"?
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 10-01-2008 o 15:21

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja na stolikach przy tile 8 dużych stołów na 2 monitorach a od niedawna 9 małych stołów na jednym monitorzea na drugim jakies turnieje czy filmy czy coś...

    na Ongame gram z przerwami rok i średnio zrobiłem 100h ok miesięcznie, ale to szczyt moim możliwości więcej psychicznie na tym sofcie nie wytrzymam hahahaha

    więc soft nie jest chyba najlepszy dla maniaków multitablingu nieistotne czy sng czy cg

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    pierwszy niemiec ktory zdobyl elite,jest experta od sitow.
    gra nawet ponad 50 stolow 200tek,100ow itd.ma wlasny plog> few donk blog(na google) i baku sie nazywa.masakra

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Warsawa, polecam cos takiego :

    interval = 100 ; period between refreshes

    Loop
    {
    AutoRegister()
    Sleep %interval%
    }

    Autoregister()
    {
    SetTitleMatchMode 2
    IfWinExist, Tournament Registration
    {
    WinActivate
    Control, Check
    ControlClick, OK
    }
    }

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    zrobiłem jako nowy skrypt, a może powinienem dodać do tego od lobby? w każdym razie, jakaś instrukcja obsługi?

    Dzięki,
    Warsaw

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja mam pytanie do grasia
    jak ci wychodzi rakeback z ongame 80%?????? mozesz mi to pokazac/wyliczyc?
    EDIT, wiem ze na towerze wychodz z sitow 70% (pomylilem sie w liczeniu wczesniej).
    w takim razie pytanie ... skad masz dodatkowe 10%??
    Ostatnio edytowane przez deleo ; 10-01-2008 o 18:36