Strona 2 z 53 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 530
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    .
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    Porownanie wykonam dla PS$25+2 i OnGame$30+3.
    Takie poniewaz dla przecietnego smiertelnika SN Elite jest NIEOSIAGALNA. Tak samo jak granie 20-26 stolow w kaskadzie i nieposiadanie bardzo ujemnego roi, ale to juz inny temat.


    Na OnGame srednio gram 15stolow na godzine (8tabling docelowy, 6.5 MT ratio), moze odrobine wiecej, ale wole niedoszacowac niz przeszacowac. Przy 120h miesiecznie (ja w zyciu tyle nie wyrobie ze wzgledu na studia i inne zajecia, ale porownuje do Ciebie) to daje 1800 turnieji miesiecznie.

    Zakladam granie $30+3 1800turnieji miesiecznie - rake miesiecznie 4200, rocznie 50400. 80,9% rakebacku dokladnie (69%bonusy + 11,91%rb od afilliate z reszty) daje 40773 rakebacku.



    PS: 27500rb, musisz umiec multitablowac kaskade 18-25stolow
    OnGame: 40700rb, musisz umiec wytrzymac ich soft tile 6-8 stolow
    PS: 11000rb, przyjemne tile 8-10 stolow - to chyba najciekawszy punkt, bo prawie 4 razy mniej rb



    Czyli jest kwestia co umiesz/wolisz. Kaskada25 czy Tile8. Do tego na OnGame mozna grac $50+4 ktory poza rb ma jeszcze lepszy stosunek bi/rake no i mozna grac ile sie chce nie trzeba tych tysiecy turnieji zeby gonic status (a ma sie gorsze dni gdzie sie nie chce grac, wakacje, etc - nie mowiac o przecietnym graczu niemaszynie).

    Co nie zmienia faktu, ze zdecydowanie wolalbym grac na PS niz na OnGame, ale niestety profity sa wazniejsze od przyjemnosci z gry :P A bez SNE (ktorego na pewno nie wyrobie) i przy tym ze Twoje wyliczenia chyba sa ciut przeszacowane (naprawde nie wyobrazam sobie utrzymania 22MTratio, jak Ty umiesz to Twoj skill, ja mysle ze bym nie umial) to niestety zostaje z tym ...onym OnGame'em.


    --
    EDIT:
    Jeszcze odpowiem na Twoje pytanie. Musialbym grac ok.150h miesiecznie $50+4 zeby dostac rocznie $100k rb (swoja droga magiczna kwota - 20kPLN SAMEGO RAKEBACKU miesiecznie dobra pensja :P co tylko mowi o tym jakie to nieosiagalne/ciezkoosiagalne bo kazdy by tak robil). Ale to i tak mniej godzin niz grajac 16stolow tile na PS. I mniej wiecej tyle samo ile grajac 16-20 stolow kaskada na PS.

    EDIT 2:
    Dlaczego uwazam Twoje wyliczenia za troche nierealne? Wyliczyles 1.08M VPP w drugim przypadku. Rekord PS za ostatni rok wynosi 1.5M VPP. I zrobil go ktos grajacy turnieje za srednio $300 a nie $50...

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas Zobacz posta
    Za namowa Warsawa i ja wrzuce kilka swoich uwag co do multitablingu na PS.

    Probowalem grac w tile i jedynie maksymalna ilosc stolow ktora gra mi sie komfortowo to 4 na 1600x1200 na 20 samsunga, przy 9 stolach dla mnie obraz za maly, za duzo czasu pochlania sledzenie gry(oczywiscie jakies jest, bo przy kaskadzie raczej go brak) i szukanie stolu z decyzja.

    Obecnie gram 16 stolow w kaskadzie na PS turbo SNG, co do ROI jest dodatni ale zdecydowanie nie satysfakcjonujacy. Bez problemu mamy czas na decyzje, nie marnujemy czasu na sledzenie niepotrzebnie coinflipow czy patrzenie na badbeaty i czekanie na magiczny river po flopie. Korzystam z kilku skryptow wspomagajacych gre.
    - BetPot na sztywno zaprogramowane przebicie 2.5 i 3 blindy i bet/raise 1/2 2/3 i caly pot oraz allin
    - StarsUrgentTable , teraz stoly na siebie nie zachodza i czeka z decyjzja ale kiedys chyba tak nie bylo w kazdym badz razie ten skrypt kolejkuje stoly i wyskakuja po kolei oraz wywala mi ramke czerwona wokol stolu na ktorym decyzja, latwo odszukac stol jak nam nowy sie otworzy po rejestracji i zasloni kaskade przed podjeciem decyzji, ma wbudowana opcje autotimebank czyli konczy nam sie czas wciska guzik 15 sekund i przedluza myslenie na wszystkich stolach oczekujacych
    - prosty skrypt do zamykanie wszystkich okien lobby turnieji o raz wspomagajacy rejestracje.

    SNGOpener nie dziala i oczywiscie jest oficjalna informacja na stronie, oraz w watku na 2+2 nie ma zadnych aktualizacji i trzeba czekac na poprawke Dave, choc on raczej z tego co pisze nie ma zbytnio czasu.

    Co do PT i PAHUD mam i chodzi choc prawie z niego nie korzystam w trakcie gry, statystyki prawie nic nie mowie moim zdaniem o przecietnym graczu, wiekszosc regularsow ma podobne staty i jedynie wylanie kogos takieg no problem. Reszta statystyk moim zdanie bardzo znieksztalcona bo wyswietlane staty sa ze wszystkich poziomow blindow i liczbie graczy razem jako jedne i nie da sie wylapac goscia dzieki nim np. ktory gra bardzo scary na bubble, albo wariata ktory cie sprawdzi z niczym. Ale faktycznie PAHUD strasznie muli przy duzej liczbie stolow i zazera procesor. Warsaw co tam ciekawego doradzili w tej kwestii?

    Mi srednio wychodzi 20 turnieji na godzine ale gram krotkie sesje 2h , grajac po 3-4h wychodzi okolo 24/h.

    Jesli chodzi o bankroll to przy takim multitablingu faktycznie 200 buyin to dobre rozwiazanie, biorac pod uwage moja 2 sesje -20% na okolo 140 turnieji, a momentami dochodzilo do -40% potem na szczescie byl duzy upswing na koncowce, ale i tak skonczylo sie sporym minusem.

    Jesli chodzi o Warsawa wyliczenie to faktrycznie wygladaja kuszaca i mialem ochote je czesciowo zrealizoc, ale kupa obowiazkow mi sie zwalila na glowe i na razie zostanie po 1k turnieji w miesiacu.
    Moze luty/marzec zrobie te zalozone 3k turnieji w miesiacu to wtedy napisze co i jak. Jak to spacegravy napisal swoj ROI% sprawdzisz po okolo 5k turnieji. Jest tez symulator ROI% gdzies na 2+2 byl link, i naprawde przy ROI 8% i symulacji 5 kola turnieji nie tak bardzo trudno uzyskac ujemny wynik.

    Pozdrawiam
    Wojtas

    Ps. Chyba pierwszy moj taki dlugi post na forum, oby nie ostatni
    .

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    re: grasiu

    1800 turniejow po 30+3 to rake 5400 a nie 4200, ale nie chce mi sie sprawdzac, co to zmienia. Co do kaskady na ps, to 22-23 stoly mam juz przetestowane i nie mam z tym problemu, moze podokladam jeszcze 1-2 i zobacze jak to wyjdzie.
    Czy wyliczenia sa nierealistyczne? Moim zdaniem pokazuja, ze na sng latwiej zrobic supernova elite niz na ring games. Chociaz, kiedy ostatnio zwiekszono limit do 24 stolow cashowych, ni ejest to juz takie oczywiste. Jakos nie chce mi sie wierzyć, ze 1,5m vpp to rekord na PS, elite zrobilo 40 graczy, z czego Elky, Rainkhan i bigjoe2003 juz w kwietniu/maju. To co, potem przestali grac? bogjoe robil po 300k vpp miesiecznie, bloga na sngicons prowadzil z relacjami caly czas, wiec musial miec wiecej niz 1,5m. Zreszta to on pytal supportu PS, co jest przewidziane za 2m i 3m vpp, a oni jak to przeczytali, to mysleli, ze zartuje
    W 4h sesji jestem w stanie zagrac 120 turniejow. Dziennie 4h turniejów po 60$ i elite staje sie faktem... Po prostu Niestety, osobiscie, za duzo wyplacam, i zamiast grac wyzej młoce dalej te same stawki. Ale mam nadzieje, ze to sie zmieni, stad zastanawialem sie nad wyzwaniem wypu 7500$ w miesiac na 27$ i 38$, ale dopoki sie nie znajdzie kilku oponentow, pewnie nie znajde do tego mobilizacji Malo osob rozumie, ze cos takiego to naprawde wielkie wyzwanie i niezle EV+ dla kogos obstawiajacego przeciwko mnie, nawet w stosunku 2-1. Na pewno musze potestowac jeszcze kaskade, zobaczy ile stolow moge grac maksymalnie. Moze od lutego rusze na calego
    Inna sprawa, ze sobie tu gadamy w pare osob, moze warto zalozyc nowy temat w stylu multitabling turbo sng?
    Wojtas, w Pahudzie na pewno warto stworzyc Cache (preferences/databases) tylko trzeba pamietac, zeby odznaczyc w filtrach (jesli ktos ma zaznaczone) pokazywanie statsow z okreslonej ilosci ostatnich rak, bo to blokuje stworzenie cache. Ponadto, trzeba pamietac, aby zlecic PT usuwanie przetworzonych rak do innego folderu niz ten z handhistory PS. I tyle. Zawsze mozna im wyslac loga i momentalnie napisza, co jeszcze zmienic.
    I na pewno bylbym zainteresowany tym skryptem od zamykania lobby - strasznie mnie to wkurza, wiec jakbys mogl podeslac linka, to bylbym wdzieczny.
    Na razie w styczniu wychodzi mi troche ponad 100 turniejow srednio na dzien, ale nie od poczatku gram kaskadą. Poza tym, ja tak naprawde wcale nie gram duzo godzin, dlatego to niesamowite, ze 4h dziennie moga wystarczyc do Elite! A mysle, ze moge robic wiecej niz 200turniejow dziennie, mialem juz dwa razy dni po 185 i 172, w sumie grajac nie wiecej niz 6h.

    Aha, jeszcze a propos zalozen spacegravyego co do roi po 5k gier. Zgadzam sie, na razie po 3100 sztukach mam 4.5%

    Pozdr
    Warsaw
    .

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas Zobacz posta
    Linka nie mam ale wrzuce tutaj dopisz sobie gdzies do ktoregos juz ze skryptow albo stworz osobny

    F2:: ;__Closes tournament lobbies
    CloseTournamentLobby()
    return

    CloseTournamentLobby()
    {
    Loop {
    SetTitleMatchMode 2
    IfWinExist, Lobby,, PokerStars Lobby
    WinClose
    else
    break
    }
    }
    .

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    .
    Cytat Zamieszczone przez grasiu Zobacz posta
    Co do rekordu VPP to wydaje mi sie ze gdzies to na 2+2 czytalem... a moze to 2,5M VPP bylo a nie 1,5... Wiem ze bylo tam napisane ze nikt nie zrobil (i tu dokladnie nie pamietam) 2M milestone'a albo 3M milestone'a. Jezeli Twoje argumenty maja racje bytu to pewnie to drugie.

    --

    5400 zamiast 4200 racja. Rzeczywiscie, blad przy mnozeniu, sory. To zmienia jeszcze staty na korzysc OnGame: $45'824 rakebacku rocznie na 30+3.

    Do tego sprawdzilem jeszcze dla ciekawosci ile w praktyce mi wychodzi stolow na godzine i jest to optymistyczniej niz liczylem bo wychodzi 18-19 stolow na godzine co daje na OnGame: $53'462 rakebacku rocznie na 30+3.

    Jak wskoczymy o stawki wyzej to dajena OnGame: $71'282 rakebacku rocznie na 50+4.

    Wyliczenia podobne do PokerStarsowych. I tu, i tu $70k w cukierkach, tyle ze na PS:
    - dostajesz jeszcze dwa bardzo duze live eventy $30k [plus]
    - musisz zdazyc wyrobic te 1M VPP i umiec grac 20+stolow na raz [minusy]

    --

    Ale jak mowicie ze ta kaskada przyjemna... Tak czy siak ja na OnGamie posiedze jeszcze na pewno troche, az zrobie bankroll na PS'owe $105+9 (i to wg wytrzymalosci mojej psychiki nie tylko podstawowego bankroll management) a potem sie zobaczy czy ta kaskadka "masens" dla mnie . Bo przy rownej liczbie stolow to OnGame jednak wygrywa, a Tile9+9 na dwoch monitorach to sprawdzilem nie dla mnie, za male to to...

    --

    BTW rzeczywiscie mozna by zrobic osobny watek "Multitabling (8-25 stolow) Turbo SNG" i na poczatek zebrac tam co wyniklo z dotychczasowej dyskusji, jestem za.

    PS - Kolejne pytanie, odpowiedz moze juz w nowym watku, moze tu: Jak myslicie ile da w przypadku uzywania kaskady monitor 30" zamiast 20"?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jeszcze dwa zalaczniki, o ktorych byla mowa na poczatku
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Haha Warsaw nabija sobie posty!

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ok, a teraz już wracając do tematu.
    Jeszcze o supernova elite - słyszałem, że w sumie wyrobiło ją aż 40 graczy, nikt w polsce.
    Co do monitoru 30', to też mnie taki kusi, chociaż teraz przy kaskadzie jakoś trochę mniej. Co by taki zmienił? no cóż, pewnie swobodnie mógłbyś z 6 stołów przy kaskadzie rozstawić, i na pewno byłyby spore; 4 rozstawione przy kaskadzie byłyby na pewno olbrzymie. Ale nie wydaje mi się, żeby miało to aż takie znaczenie, jak przy tile'u.
    Wojtas, kolego, przeceniasz mnie i to zdecydowanie. Jedyny skrypt jaki mam (oprócz samego ahk), to sng opener i faktycznie nie działa. Nie mam pojęcia jak, gdzie i kogo gdzie dopisać, tak jak podałeś Ile taki skrypt zajmuje? Może go się da po prostu mailem przesłać?
    A przy okazji, kto z forum to jest deadman_pl? Oprócz wojtasa, z nim gram najczęściej...

    Dopiero skończyłem krótką sesję 3h i tym razem uzupełniałem kaskadę do 23 stołów. Nadal nie było wariactwa (oprócz chwili zerwanego połączenia musiał stile'ować 21 stołów, żeby sprawdzić gdzie mam sitouta, lol), ale że - powiedzmy - nie była to najfartowniejsza sesja, skończyło się na +2,5% roi. A zagrałem 95 sztuk.

    Pozdr
    Warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    wojtas mogl bys napisac z kad zdobyles wbudowana opcje autotimebank ?

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ja gram na Ongame sity turbo za 33$. Wychodzi bonus 100$ za 46 sitów, a staram się wyrobić jeden taki bonus dziennie. 46 sitów to około 5h gry, grając max 6 stołów na raz. Łatwo policzyć, że bonus miesięczny to 3k, a roczny 36,5k.

    Rakeback 72%, do tego muszę przyznać, że jest na prawdę nudno przy tych 6 stołach. Niestety przez studia muszę grać na laptopie, dlatego większy multitabling mi na razie nie grozi. Z tego względu oferta bonusowa na ongame jest dla mnie dużo korzystniejsza niż na PS, lepszy rakeback, a mniej włożonej pracy, bo nie 20 czy 22, a tylko 6 stołów.

    Swoją drogą, polecam zabawę w sity turbo każdemu, nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, że tak łatwo można na tym zarabiać.
    Ostatnio edytowane przez Barry ; 10-01-2008 o 10:48