Strona 14 z 53 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 530
  1. #131
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Mash inwestuj, inwestuj ;p

    A gosc naprawde niezly, shark pokazuje 6% ROI, ale pewnie i tak pogubilo iles gier. Sick :P

    Pozdr
    Reb

  2. #132
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    a ile czasu zajelo Ci to ? Gratki

    Pozdr
    Reb
    W praktyce gram od poczatku listopada, ale potem mialem bardzo duzo pracy przed unibet open, wiec praktycznie miesiac mi wypadl. W styczniu gram juz troche ponad 100 dziennie/srednio i takie cos powinienem utrzymac.

    pozdr
    warsaw

  3. #133
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Nikt nie odpowiedzial na moje pytanie (http://www.forum.pokerzysta.pl/showp...&postcount=117) wiec sprobuje je zadac ponownie:

    Jakie filmy na SNGicons wg Was sa najlepsze (prosze o linki lub info z data i nickiem nauczyciela)? Warsaw to pytanie zwlaszcza do Ciebie

  4. #134
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Wtrące się z pytankiem. Czy jesteś w stanie określić różnicę w poziomie pomiędzy 10+1 a 20+2 TurboSNG na Ongame? (ja gram co prawda 5-osobowe, ale chyba powinno być analogicznie do 10-os)
    Gram sng 5max turbo na Ongame...zaczynalem od 10+1 obecnie gram 20+1...roznica jest znaczna - na 20+2 wyciagam 2 razy wiecej USD = poziom mniej wiecej ten sam

  5. #135
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ile VPP dostaje sie za 1$ rake przy SnGs na PSie ?

    Dzieki Masa

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 16-01-2008 o 15:10

  6. #136
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    5 vpp

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Solidnie bad beata zlapalem dzis

    W koncu zdecydowalem sie na zakup PT + Pahuda. Dzieki pomocy Alchemika ustawione wszystko raz dwa pod Ongame, odpalam SnGs... i ZONK

    Mea culpa.. nie spytalem sie wczesniej czy dziala, sadzilem ze jak cash smiga to SnGs takze.

    Nie mam zamiaru czekac bezczynie na PT 3 bedzie tam/czy nie bedzie ongame supportowany zobaczymy.

    Wiec proste pytanie, poniewaz nie chce marnowac mojego zakupu, gdzie mam sie przeniesc ? Cel jest prosty, ROI rosnie, wyrabiam bonusy, roll rosnie. Dlatego PS odpada, poniewaz do bonusow daleko tam, FTP rowniez bo mialem juz tam konto i niestety nie moge kolejnego z rake zalozyc. Other ? Gdzie mozna przynajmniej 9 stolow odpalic, mamy rake/bonus i ... dziala PT lol ?

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 16-01-2008 o 16:48

  8. #138
    Na moje te znikt nie odpowiedzial wiec tez sprobuje juz trzeci raz.

    Czego uzywacie do zliczania wynikow z turnieju? ROI, ITM etc ? Niecg ktos mi powie czy sa jakies gotowe excele z masa statystyk etc ?

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Moim zdaniem nie opłaca się grać z connectorami na początku turnieju, zbyt dużo zapłacimy w późniejszej fazie za nasz nieudany draw z nimi. Moje zdanie bierze się z poglądów ActionJeffa :P



    Znalazłem niedawno post Rebela, w którym polecał ten arkusz. Ja też go używam i polecam. http://rapidshare.com/files/82711814..._2.7f.zip.html
    Odpowiedzial Barry

  10. #140
    Faktycznie !! Moj blad nie zauwarzylem, przepraszam.

    Ok, Rebel, Barry mozecie jakas instrukcje co mam zrobic i jak z tym ?