Strona 12 z 53 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 530
  1. #111
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Mam prośbę i myślę, że wielu graczy się do niej dołączy...
    Czy któryś z Was mógłby podać mini instrukcję jak zacząć z multitablingiem na PS? Chodzi mi tu o wszystko, od sprzętu (monitory(y)), do sktyptów (linki). Myślę, że wielu chętnie spróbuje czegoś nowego Pozdrawiam

  2. #112
    monitor min. 17-19' (4:3) lub 20-22' (16:10), jeden wystarczy pod warunkiem, że będziesz grać kaskadą (jak dla mnie najlepsze rozwiązanie na PS),

    skrypty:
    http://www.overcards.com/wiki/moin.cgi/AutoHotKey
    potbet i autoreloader

    PokerTracker oraz PokerAceHud też się przydadzą, ale na w miarę wysokich stawkach.

    Do tego wygodne biurko i krzesło ;d
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 15-01-2008 o 13:38 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #113
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja bym dodal tez rozsadne oswietlenie ;p niby drobnostka, ale przy nocnych sesjach latwo o bolace oczy...

    Pozdr
    Reb

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Widze Grasiu, ze sie zarejestrowales na icons, dzieki za wsparcie w "moim" topicu
    Dzis ogladalem video z32fanatica i spacegravyego i musze powiedziec, ze jest bardzo, bardzo dobre. Ciekawe jest tez to jak klasyfikuja przeciwnikow przy stole i jak sprawdzaja, z jakim zasiegiem dany gracz mogl/powinien sprawdzic. Dziwi mnie tylko, ze nie korzystają z HUDa/PT ale moze to tylko ze wzgledu na nagrywanie video. Po statystykach z Huda od razu widac kto jest regsem a kto nie, nie trzeba tego sprawdzac w praktyce.

    pozdr
    warsaw
    Ja tez nigdy nie uzywalem ace huda do sitow. Ale to moze dlatego ze nigdy nie grywalem wiecej niz 6 na raz (w Ongame). I tak i tak widac jak na dloni kto jest regiem kto donkiem

    Filmy na sngicons polecam bigjoe'a i purge'a. O z32fanatciu kraza historie ze jest bardzo dobrym nauczycielem ale nie tak dobrym graczem. Ma kilka leakow (osobiscie wydaje mi sie ze zbyt szeroko pushuje w sredniej czesci turnieju, glownie w wojnie o blindy, ale ja tam zadnym ekspertem nie jestem i moge sie mylic). Na sharkscopie jest on kilkadziesat tysiecy w plecy na sitach.

  5. #115
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez BaroAce Zobacz posta
    Dodatkowo czy rozgrywacie suited connectory na poczatku turnieju ? pozniej rozumiem juz foldy z tego typu kartami ? Dodatkowo przy 3-4 osobach, co robicie z niskimi parkami ? Dajecie raise/call ? A jak po raise dostajecie reraise skladacie niskie parki ? mam tutaj na mysli 88 w dol.
    Moim zdaniem nie opłaca się grać z connectorami na początku turnieju, zbyt dużo zapłacimy w późniejszej fazie za nasz nieudany draw z nimi. Moje zdanie bierze się z poglądów ActionJeffa :P

    Cytat Zamieszczone przez BaroAce Zobacz posta
    Teraz kilka pytan, jakich programow uzywacie ? Jak liczycie swoj % wygranych, ITM etc ? Liczycie to recznie w excelu czy sa jakies gotowe formularze ? Czy poza nazwa programow mozna prosic jakies linki z FAQ etc ?
    Znalazłem niedawno post Rebela, w którym polecał ten arkusz. Ja też go używam i polecam. http://rapidshare.com/files/82711814..._2.7f.zip.html

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Mnie w nim denerwuje jedynie reczne dodawanie SnGs ... meczace to czasem

    Pozdr
    Reb

  7. #117
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    I DO PWN
    Wczoraj tak jakos mnie naszlo i napisalem na SNGicons Testimonial (tam po lewej na ich glownej stronie taki pseudo shoutbox) takie testimonial:

    "SNGicons improved my game *ALOT*. This video shows the diffrence it made in my game http://www.youtube.com/watch?v=eBGIQ7ZuuiU . SNGicons is definately best poker touring site there is."

    A dzis dostalem takiego private message'a:
    From MrFranco
    Date January 14 2008 22:26:08
    Subject Testimonial
    Hey man your testimonial was so funny i'm going to give you a 2 day membership....
    I do PWN Mam dwa dni SNGicons za free - teraz prosba o szybka rade. Mam malo czasu na ogladanie. Ktore video sobie obejrzec (przypominam ze gram glownie ultra turbo - 3min blind - 10man SNG $54 na OnGame)? Swoje umiejetnosci w SNG oceniam na dosc wysokie, tzn podstaw nie chce bardziej zaawansowane rzeczy raczej, bede mial pewnie czas zeby obejrzec kilka gora kilkanascie jak sie spreze filmikow.

  8. #118
    Hey, mozecie powiedziec czego uzywacie do liczenia % ITM, miejsc, zyskow ? Czy robicie wlasne formularze w excelu czy sa gdzies gotowce wypasione ?

  9. #119
    Swoja droga ktos mi moze powiedziec dlaczego moj podzial miejsc 1/2/3/4+5 wyglada % tak: 29% // 4% // 7 % // 25%

    Jak widac albo koncze 1 albo 4 lub 5 ... Bardzo rzadko koncze 2 czy 3, z czego to wynika ? Zby agresywnie rozgrywam bubble ? Bo generalnie albo wchodze majac 75%/85% zetonow do top3 albo mnie juz nie ma

  10. #120
    Baro Ace - > jesli tak konczysz nie pytaj dlaczego, tylko graj tak dalej. Mam nadzieje ze nie sa to statsy ze 100 czy 200 turniejow ( chociaz patrzac na nie nie sadze zeby byly zbyt obiektywne, chyba ze jestes supergraczem ). JAk juz ktos pisal, ponizej hmmm... mysle ze 2-3tys rozegranych turniejow nie ma sie co specjalnie wpuszczac w tego typu dywagacje...
    Pozdrawiam