Strona 11 z 53 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 530
  1. #101
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    No to widze w czym problem, bo myslalem ze z automatu na podstawie HH sobie PT zliczy wszystko tak jak to robi Tourney Manager. Na razie mi sie podoba ten soft, choc i tak wyniki z sesji trzymam w xls ale , ale zerknac na staty z podzialem na ilosc stolow albo inne cuda tez czasem fajnie.

    A PokerEV dla turnieji dziala orientujecie sie, bo mi nie widzi statow z turnieji tylko stolikow, a tam jest cos takiego jak wykres szczescia, zawsze po ujemnej sesji mozna by sie pocieszyc ze mieli duzo farta przeciwnicy a nie wina naszej slabej gry tego dnia na przyklad, chcialem sie zorientowac wogole jak to dziala.

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    a ja zacytuje jednego goscia z ktorym sie zgadzam w 100%

    i think playing a million tables is a big mistake for most low stake players. it's not all about the hourly rate, it's about developing your game so you can get good at poker and have an excellent hourly rate at higher stakes.
    Yugless to dziewczyna.

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wow nie wiedziałem, ale teraz zrozumiałem o co chodziło dzis Floffyemu w watku If LP was LOTR kiedy napisał Arwen: Yugless - shes a girl. thats all

    myslałem ze to jakis zart lub cos

  4. #104
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Natomiast nie zgadzam się, że standardowy stosunek miejsc powinien być typu 13-16-20, jeżeli ktoś tak ma, to znaczy, że musi popracować nad grą zarówno na bublu jak i w kasie. Po 3600 gier mam 37,3% ITM i 470-414-468 i jeszcze nie jestem bardzo zadowolony, bardziej oczekiwałbym 500-450-400. Generalnie wolę raz być pierwszy niż dwa razy trzeci, więc w związku z tym agresywniej rozgrywam bubla.

    Pozdr
    Warsaw
    z pewnoscia masz racje. ja dopiero sie ucze ale dobrze, ze zwrociles na to uwage.

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    U mnie jest to 15,6/10,4/13,6% generalnie zbyt agresywnie gram short/middle stackiem w cashu i czesto niestety konczy sie to 3 miejscem, gdy lapia jakies fajerwerki...

    Pozdr
    Reb

  6. #106
    Witam mam kilka pytan odnosnie Waszej gry.

    Gram sitki na ongame za 5+50. Dopiero zaczynam ale chcialbym dobrze zaczac.

    Aktualnie mam ITM 40% +/-

    Teraz kilka pytan, jakich programow uzywacie ? Jak liczycie swoj % wygranych, ITM etc ? Liczycie to recznie w excelu czy sa jakies gotowe formularze ? Czy poza nazwa programow mozna prosic jakies linki z FAQ etc ?

    Dziekuje

  7. #107
    Dodatkowo czy rozgrywacie suited connectory na poczatku turnieju ? pozniej rozumiem juz foldy z tego typu kartami ? Dodatkowo przy 3-4 osobach, co robicie z niskimi parkami ? Dajecie raise/call ? A jak po raise dostajecie reraise skladacie niskie parki ? mam tutaj na mysli 88 w dol.

  8. #108
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    BaroAce - pozniej nie ma czegos takiego jak raise/call, wlasnie po to zeby nie bylo pytania "co po reraise". Pozniej jest tylko fold albo all-in. A co to musisz wyliczyc programem do ICMa jakims jak SnGPT. Kazda sytuacja jest inna, licza sie stacki, bubble, range przeciwnikow, mnostwo rzeczy. Ale zawsze 'pozniej' allin lub fold.

  9. #109
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Widze Grasiu, ze sie zarejestrowales na icons, dzieki za wsparcie w "moim" topicu
    Dzis ogladalem video z32fanatica i spacegravyego i musze powiedziec, ze jest bardzo, bardzo dobre. Ciekawe jest tez to jak klasyfikuja przeciwnikow przy stole i jak sprawdzaja, z jakim zasiegiem dany gracz mogl/powinien sprawdzic. Dziwi mnie tylko, ze nie korzystają z HUDa/PT ale moze to tylko ze wzgledu na nagrywanie video. Po statystykach z Huda od razu widac kto jest regsem a kto nie, nie trzeba tego sprawdzac w praktyce.

    pozdr
    warsaw

  10. #110
    Warsaw -> ile Twoim zdaniem nalezy miec turnieow rozegranych przez gracza w PT, żeby jego statsy dawaly w miare poprawny reading. Pytam, bo osobiscie mam w bazie PT bardzo wielu graczy o ktorych mam dane zaledwie z 1 - 3 turniejow. Dlatego nie uzywam Huda, bo wydaje mi sie ze przy tak malej ilosci moglby dac mi nieprawdziwe informacje. Stad pytanie: Jakie filry stosujesz w HUDzie co do rozegranych przez gracza turnieow/rozdan....
    Pozdrawiam