Strona 10 z 53 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 530
  1. #91
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Generalnie wolę raz być pierwszy niż dwa razy trzeci, więc w związku z tym agresywniej rozgrywam bubla.

    Pozdr
    Warsaw
    Witam
    Już raz próbowałem zasugerować, że nie tylko co,
    ale może też troszkę jak

    Jak już chyba Wojtas powiedział,
    dzieki Twoim wyliczeniom można było zauważyć kilku
    nowych Polaków .
    Może więc teraz kilka sugestii, wyeliminowanie,
    kilku luk

    Warsaw ta multi to była Twoja inicjatywa ,
    czekamy (czekam ) na nowy topic "JAK"

    pzdr

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas Zobacz posta
    Witam,
    Z jakiego softu korzystacie do sprawdzania swoich statystyk na przyklad ROI i ITM?
    PT nie rozpoznaje mi wogole SNG Turbo na PS, moze ITM moge tam sprawdzic ale glowy sobie uciac nie dam. Oczywiscie wszystkie HH mam tylko jakis soft potrzebny. Opcje taka ma sharkscope w subskrypcji ale nie mamy gwarancji ze czegos nie zgubili, ale na razie i tak tylko z niego korzystam.

    Ja uzywalem SNG manager, czy jakos tak. Płatny. Ale nie polecam- kupilem go bo sie zajaralem tutorialem na ich stronie, ale po kilku dniach i tak wrocilem do swojego xls'a

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Jak juz jestem przy temacie softu do sngo to polecam taki patent na nauke gry:


    1/ grasz sesje
    2/ odpalasz program ktory sie nazywa popopop player (jest to hand replayer w ktorym mozesz ogladac swoje turnieje)
    3/ odpalasz sng wizard (lub power tools) - bez tego btw nie ma gry imo
    4/ ogladasz swoj turniej, przewijasz latwe decyzje, a na bardziej watpliwych zatrzymujesz sie i badasz sytuacje w sngwizard. czyli okreslach range'a przeciwnikow itd.
    5/ przelatujesz w ten sposob wszystkie zagrane turnieje i starasz sie zapamietac najwieksze bledy i ich w przyszlosci nie powtarzac

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Jeszcze apropo placenia za te SNGicons - pytanie bardziej o PS niz o SNG - jak ja nie gram na PS i zrobie tak ze wplace na PS $140 i przeleje bez grania, to beda na mnie bardzo zli?

  5. #95
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    A ktos moze korzysta z Tourney Manager bo bardzo ciekawy programik i ma bardzo duzo statystyk i filtrow?

  6. #96
    Wojtas -> PokerTracker musi dzialac, tylko jak pisal Warsaw, nie wolna zapominac o poproszeniu pokerstars o Tournament History ( przesylaja maxymalnie 200 turnieow wstecz )
    Poza tym jest jeszcze cos takiego jak StarTracker . Baza danych ktora zawiera wszystkie zajete pozycje na wszystkich stawkach. Oczywiscie pokazuje ROI, ITM i jeszcze jakies podstawowe statsy.

  7. #97
    BTW: StarTracker tylko dla Poker Stars...

  8. #98
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas Zobacz posta
    A ktos moze korzysta z Tourney Manager bo bardzo ciekawy programik i ma bardzo duzo statystyk i filtrow?

    Ja mowilem o tym programie w poprzednim poscie. Pomerdaly mi sie nazwy. Moim zdaniem nie warto.

  9. #99
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a ja zacytuje jednego goscia z ktorym sie zgadzam w 100%

    i think playing a million tables is a big mistake for most low stake players. it's not all about the hourly rate, it's about developing your game so you can get good at poker and have an excellent hourly rate at higher stakes.

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Jest w tym duzo racji Soprano, kazdy wybiera swoja droge, etc Ja np wiem, ze moj skill jest dobry czy nawet kiedys bedzie bardzo dobry, ale nigdy nie osiagne takiego poziomu, zeby gryzc najwyzsze stawki

    Pozdr
    Reb