Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Witam ALL

    Do napisania tego postu skłoniła mnie 4 miesięczna gra w serwisie BWIN POKER, o ile to co sie dzieje na stole mozna nazwac pokerem.
    Jednoczescnie grałem na : World Poker Tour, Bet at home, Full tilt.

    Nie gram w pokera pierwszy miesiac czy tez drugi, a zeby nie było iz są to moje głupie domysły/przypadek/niefart/lamerstwo.

    Pierwszą rzeczą która zaczela mnie zastanawiac na samym poczatku w turniejach bylo to iz po 10 minutach, niektorzy zdolali wyciagac po 15.000, przy blindach 10/20..... no ale co tam , przeciez takie rzeczy sie zdarzaja zapewe wszedzie.

    No ale.....

    Pewnego pieknego dnia , nie mialem czasu dlatego postanowilem zagrac 5+0.5 turbo... przez 15 min. spogladalem ale gracze rzeźbią sie all-in'ami, takze ze wszystkie akcje byly pre-flop.... Stack mialem ok 1000. blindy 500-1k, no i all in z 23ofs. vs AA, 22 na flopie wygralem, ale raczej nikt sie nie przejmowal gdyz zdobylem 2500,sredni stack bylo ok 20.000. No i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyz nie to, ze kazdo razowo, gdy moj BB był przymusowym allinem wygrwalem, no i tak 25 razy z rzędu, takze ze wygralem turniej i 360$, nie klikajac od 20 minuty w klawiature.....
    Moja najsielniejsza reka to było J5, gdzie wygralem z QQ, z placem 2345J....Myslalem ze to fart............
    Zagralem jeszcze raz..... i ta sama sytuacja, tylko ze turniej za 1 dolca.


    Ale zaczalem tam czesciej grac, w koncu było za co......
    Multi table, sit and go, cash games.............

    Wybiorcza sytuacja. .....

    Satelita to 30+3. Jakis tam typ na moim stole :7 razy all-in(pre flop) z rzedu , AA AK AA AK QQ KK AA-jego ręce, przeciwnicy słabsze typy AA-KK , QQ-JJ, + z 4 flopy ktory stworzyły mu zwycieski układ. po 3 minutach mial 15 tys.....

    Freeroll- 15 allinow typa, ktory po rozmowie ze mna, mowi ze z czym nie hodzi od poczatku turnieju all in wygrywa..... chip lider,
    Wchodzi sobie A2ofs, kareta, za hwile kolor.... itd.

    Akcje typu shortstack, gdzie stiltowany typ z 50, wygrywa 15 allinow....

    Mi takie sytacjie tez sie zdarzaly i watpie zeby to byl przypadek.......
    Zaczyna turniej ze smieciami typu 84.72.K2, i jak sie okazuje, gdybym wszedl z kazda z tych rąk mam the nuts.....

    Kolejny turniej, w ktorym mam 3000, po wygranym all- AK vs 37, pasuje przez 2.5h, blindy 15 min, moze z 2 razy all in zeby cos bliondow zawinac(bluff-preflop) przez 2.5h moje rece nie mialy szans uzyskac nawet pary na flopie!, podczas gdy 1 osoba wygrywa wszystko.... po 2.5h dostjae AA, ktos raise, whodze all in bo dalszy reraise nie ma sensu, i widze jak wchodza 3 osoby, maja KK JJ QQ , J na flopie i odpam
    Podczas calej gry nie ma szans na blef, gdy kazde podbicie konczylo sie re-raisem, i mocną parą jak sie potem okazywalo.......

    Moj kolejny ostatni turniej w OMAHA, z rebay 2$, gralem w omahe z 20 minut, a wygralem turniej, wygralem 10 ALL IN z rzędu, z syfami, myslalem jak przegrac to najwyzej rebay....
    Po czym zostaje 60 graczy, jestem 2nd in stack czy cos takiego, po 2h grania ide spac, budze sie po 1.5 h, na finalowym stole, z 8000chips, blindy 2000-4000, lider 120.000, srednia 80000.Zmierza do mnie BB, whodze do 4000 z ALL in, i tak 15 razy.... NO i wygrywam turniej nie majac nic na rece.......... bo karty typu 2 3 9 J OFS ALL! raczej dobrymi nazwac nie mozna............

    Postanowilem poobserwowac cash games omaha..... i zauwazylem dosc ciekawa rzecz, gracze typu F3.. czyli automatic BET, takze na 5 osobowym stole, 1 gracz potrafil wygrac 10 potów, nie majac nic , tylko BET BET BET,i ukladaly mu sie cuda na kiju, on to wiedzial, ludzie zaczeli re-reisy z mocnymi kartami.. ale on i tak wchodzil i wygrywał... konczyla sie passa na stole, przestawal grac, przychodzil na dzien( zaczalem sobie dadwac opisy do graczy jak graja... ale to i tak nie mial znaczenia)


    cash games, limit 0.5-1, przegralem 15 razy jak i caly stol z 1 gosciem, ktory wnosil z kazdą kartą i wygrywał, co by nie mial....troche sie splukalem.....myslalem ze to niemozliwe zeby wygrywal z niczym,k kazyd go sprawdzal......... a jednak mozliwe.... n/c

    Jeszcze jedna ciekawa rzecz, ktory gracze zauwazyli i wykorzystują......ja tez.....

    All in z Ax, nie wazne co masz z Asem, i tak wygrasz, As na flopie pojawia sie 95/100rozdan, takze majac KK,QQ, jezeli 2 whodzi all in, poprostuje pasuje z KK, bo zapewne ktos ma asa, i oczywiscie as na flopie, majac asa, jestem przekonany ze wygrywam, dlatego nawet po 30 min pasowania whodze z A2ofs i wygrywam ..........

    Nie mowiac o przegranym 10 razy z AA, allinami z goscmi ktorzy jakby wiedzieli ze wchodząc uzyskaja najlepszy uklad niezaleznie od kart przeciwnika...........

    Grajac na fult tilt, bet at home, WTP, jestem w stanie dojsc do top 10/20 i naprawde wykorzystac karty, prawdopodobienstwo czy przeciwnik znow cos ma, bo jak widze sytacje gdzie ktos jest callowany 15 razy, bo nikt nie wierze ze znow cos ma.. i odpada, bo kolejny raz ma AA.....

    Albo pasowanie przez 3h, i ogladam sobie non stop all iny, twierdze iz w porownaniu z rzeczywtistoscia, Fultiltem , bet at home, WPT jest to NIEMOZLIWE!, przez ten okres gry na bwin, przestalem wogole grac,......
    Boje sie podbijac z KK, bo ja wiem ze ktos wejdzie z Ax i ze przegram bo przegrywam zawsze........

    Czy to moj pech ? watpie.........bo gralem naprawde duzo...... a czasem są poprostu turnieje, z ktorymi NIE DA SIE wygrac ani jednego pota...
    Dlatego koncze juz przygode z BWIN, i zaczynam grac tak jak powinno sie grac, bo dam sobie obie rece uciac, ze moje umiejetnosci ani kogokolwiek nie są w stanie nic zrobic w serwisie BWIN poker.....

    Nie uwazam iz były to bad beaty, zły dzien, pogoda, spadki napiecia w gniazdku Smile.bo skoro jestem w stanie wejsc na bet at home , czy w/w, czy tez na zywo z kolegami i zagrac logicznie myslac i wygrywajac jakies 5$ sit and go, tzn ze jednak cos gram....
    No coz, juz pisalem wiele razy o tym z graczami na bwin,i raczej byli podobnego zdania co ja.........

    Niewiem czy to cheaty.. czy tez boty.. card sweepery... czy serwis bwin, robi sobie z ludzi jaja, bo ja raczej juz tam nie zagram, nawet freerolla...

    Opisane sytuacje prawie zdarzają mi sie cały czas......... i nie są przypadkowe

    Pozdrawiam Wszystkich

    Ps. Sorki ze błędy, slangi , buractwo... co to gg ze mna zrobiło

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Loty jeszcze funkcjonują?


    A poza tym - jest w języku polskim taki wynalazek jak "ce-cha" ("ch").

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    haahahha Pieknie wrzuc moze jeszcze dotego statystyki a nie swoja wybiorcza pamiec i bedzie prawie jak praca naukowa

    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    LoL dobre dobre, pamietaj matrix cie więzi

  5. #5
    same all-inny to firma zarabia

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    o kurde, to skoro bwin jest w sieci ongame, to ja grajac na towerze tez jestem w matrixie............aaaaa.......wiedzialem, ze cos jest nie tak..

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Normalnie zaraz przeleje cala kasee na BWIN i bede pizgal same all iny majac na rece Ax. Jak sobie obliczylem wygrywajac do wieczora wszyskie all inny z Ax na lapie to okolo godz 19 powinienem miec juz prawie 1.000.000 $, tylko musze pamietac zeby dawac fold PF z KK na łapie.....

    Normalnie sie zalamalem ze caly czas gralem na smiesznym PS zamiast robic miliony na Bwin


  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    hehe, teraz dopiero to sobie uswiadomilem

    Tylko boje sie ze przy stoliku bedzie sidzial AGENT SMITH

    p.s arkadiuzz jak to sie stalo ze moj post jest przed twoim?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Myślisz, że jesteś wybrańcem Lechu?
    Witam na forum Caraloh.

    edit/ ps. lech musze zmienic z explorera na mozille
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 09-01-2008 o 07:49

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Dajcie mu spokuj, znalazł technikę zarabiania milionów All in PF z czymkolwiek, a Wy jak zawsze zazdrośni!!! co za zawiść. Mam tylko nadzieję, że kolega z 1 postu to wykurzystuje i powie nam kiedy i gdzie

    GL bo sie przydaje chyba przy takiej grze :P