Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Ale powiedz mi co mialbym sciemniac ? Kazdy narzeka, a w dalszym ciagu nie widze nikogo kto by napisal ze gra na bwin i jest normalnie. Nie piszmy juz o tym bo i tak nic z tego nie bedzie. Skoro to forum , zamiescilem tylko to co mysle i co zauwazylem.
    Już Ci ktoś napisał - zamieść na forum swoje statystyki. Pamiętamy to co chcemy. Przegraną z AA będziemy wspominać długo, ale że wygraliśmy 77 vs KK to już zapomnimy po 10 sekundach.

    Wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie jednego turnieju dziennie przez 3 miesiące jest... delikatnie mówiąc pochopne.

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Ale powiedz mi co mialbym sciemniac ? Kazdy narzeka, a w dalszym ciagu nie widze nikogo kto by napisal ze gra na bwin i jest normalnie. Nie piszmy juz o tym bo i tak nic z tego nie bedzie. Skoro to forum , zamiescilem tylko to co mysle i co zauwazylem.
    Po rozegraniu grubo ponad 1000 turniejow na bwin moge ci zagwarantowac, ze jest normalnie.

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Ale powiedz mi co mialbym sciemniac ? Kazdy narzeka, a w dalszym ciagu nie widze nikogo kto by napisal ze gra na bwin i jest normalnie. Nie piszmy juz o tym bo i tak nic z tego nie bedzie. Skoro to forum , zamiescilem tylko to co mysle i co zauwazylem.
    Gram na Bwin i jest normalnie.

    P.S. Sam siebie zaskoczyłem że odpowiadam na takie głupoty...

  4. #34
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Śmiejcie się smiejcie, ale wy nie wiecie o co tak naprawde toczy się gra nieszczęsne bateryjki. Karaluch zauważył że coś mu się nie zgadza, coś jest nie tak. Tylko patrzeć jak zgłosi się do niego Morfeusz i zrobi z niego wybrańca. Możemy spać spokojnie Neokaraluch nas wybawi.
    Karaluch pamiętaj, podążaj za białym króliczkiem