Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja też zaraz wpłacam tam kasę

    więczorem po 400 allinach pokaże Wam screana z najlepzym dniowym wynikiem na świecie i jutro siadam na 1000/2000 na FTP

    brawo carolooh!!! wykrłeś spisej. dzięki za informacje - na bank to wykorzystamy. Z każdego miliona oddam Ci 2% za tą informację

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Pozdrowienia od Monka.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    hahahah ej to co narzekasz skoro wygrywales wszystkie turnieje?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    All in z Ax, nie wazne co masz z Asem, i tak wygrasz, As na flopie pojawia sie 95/100rozdan, takze majac KK,QQ, jezeli 2 whodzi all in, poprostuje pasuje z KK, bo zapewne ktos ma asa, i oczywiscie as na flopie, majac asa, jestem przekonany ze wygrywam, dlatego nawet po 30 min pasowania whodze z A2ofs i wygrywam.

    No a jak ktos ma AK i sprawdzi twoje Ax?

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Chodzi o to, ze w BWIN nie gra sie kartami tylko sila umyslu bo karty nie istnieja! There is no spoon. Kolega chce was wprowadzic na wyzszy poziom swiadomosci a tu zero wdziecznosci.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ja ostatnio mam:

    i4poker has you
    ongame has you
    boss media has you
    poker stars has you

    live game też has you

    jak tylko rozgryze system...

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    online poker is rigged and everybody know that!
    Jako 1 z nielicznych rowniez widze spiski w tym wszystkim, ale 95% co pokazaly powyzsze komentarze tylko potrafi to obsmiac

  8. #18
    Tak tez myslalem ze sie stanie... Zostane wykpiony wysmiany, a czy ja mowilem ze dostaje Ax caly czas,i ze caly czas wygrywam ? Na bwin dzieją sie sytuacje ktore przeczą wszelkiemu prawu prawdobodobienstwa, ale skoro dla was to jest normalna rzecz, dostawac 10 razy z rzedy karty top 3, ..... i nie mowie ze ja dostaje,tylko uczestnicze w rozdaniach lub ogladam turnieje... w cash games gralem rzadziej....
    Jak widac na bwin raczej nie gracie, a jak gracie to rzadko......wplacice z 200zł , zagrajcie z 40 turniejow , albo cash games....
    w 1 dzien gra moze i wyglada naturalnie, w 2 dzien jestescie w stanie przegrac wszystko niewierząc w to co sie dzieje na stole.
    BTW
    I na koncu przeprosilem za wszelkie błędy, itd

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Lol, "wpłaćcie 200zł i pograjcie 40 turniejów lub cash games" LOOOOOL

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Tak z ciekawosci cARALooH - ile rozegrales tam turniejow?