Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 89
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    naturalnie chodzilo mi o ilosc rak. 20k FR w tydzien wtf? ile stolow grasz? widze ze daleko mi do czolowki. btw. nie szkoda spalic ftp?
    10-16 stołów zależy od nastroju i predyspozycji

    a co do ftp to kto powiedział że nie zrobiłem savvy na swoją dziewczynę na przykład?

  2. #42
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Da sie jakos przyspieszyc dodanie punktow przez savvy? Skonczyl mi sie trial pt, a dzisiaj wyrobilem punkty..

    Jeszcze jedno:
    Moga byc problemy przy wyrabianiu kickbacka na zone/siostre/babcie? Lepiej zeby dane roznily sie od naszych- jezeli nie nazwiskiem to przynajmniej adresem, czy po pomyslnej weryfikacji nie ma to znaczenia?
    Oczywiscie pytam czysto teoretycznie
    Ostatnio edytowane przez mat2000 ; 12-01-2010 o 13:59

  3. #43
    przyspieszyć się nie da, więc czasem zdążysz wyrobić 2bonus, zanim sianko dojdzie z savvy na MB

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Matt2000 ja grałem w jednym mieszkaniu(ten sam nr IP i dane adresowe) z moim bratem. Co prawda widziałem, że niektóre pokerroomy zastrzegają sobie, że np first deposit dostaje tylko 1 osoba "na adres" ale FD i kickbacki otrzymywałem bez żadnych problemów. Fakt faktem, że z brackim graliśmy bez przekrętów tj. rożne stoły i limity.
    Łącznie zrobiłem tak ponad 30 roomów, więc jeżeli chcesz tylko "teoretycznie" pograć na siostrę to raczej nie muszisz się martwić

    Ps. ITI Patataj

  5. #45
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Dzieki

    Jeszcze jedno pytanie: jakie/ jakich autorow filmy warto obejrzec na ps+?

    interesuje mnie sh, mtt ewentualnie omaha jezeli sa na prawde warte uwagi. takze analiza gry i inne nie dotyczace stricte strategii.

  6. #46
    Dołączył
    Jan 2010
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    13
    czy ktos wyrabiał te bonusy z pokersavvy i dostał coś ? troche nierealne mi sie to wydaje za zrobienie 500 FPP na P* dają Play Station 2 (1000 pkt savvy)?
    czy to nie jakaś fikcja literacka ? bo za różowo to wygląda

  7. #47
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    nie jest

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2010
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez ukasz0206 Zobacz posta
    nie jest
    a cos konkretniej ?

  9. #49
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    no zdna fikcja, ogrom ludzi wyrabia bonusy z savvy i chyba nikt sie nie zawiodl jeszcze..z tymze nieoplaca sie podobno zamawiac elektroniki zadnej tylko poprostu wziac bonusy w $ na mobeybookers i jak juz chcesz playstation czy cus to kupic normalnie w polsce na allegro czy gdzie dusza zapragnie

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Jeszcze jedno pytanie: jakie/ jakich autorow filmy warto obejrzec na ps+?

    interesuje mnie sh,

    takze analiza gry i inne nie dotyczace stricte strategii.
    jakie stawki?

    SH micro:
    - SavvyChriss (wszystko )
    - Ama0330 wszystko (half dollar 2 serie)
    - Facoult (nie wiem czy tak sie pisze) - matematyka, hand reading (serie flop, turn, river)
    - seria red line rampage

    wiecej nie pamietam