Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89
  1. #1
    jakies 3 tygodnie temu wplacilem na EverestPoker 40$. W chwili obecnej na moim koncie mam ponad 220$. Gram caly czas NL10 i jeszcze jakis czas pogram(chcialbym dojsc do 300$), po czym chcialbym sie przeniesc na inny room.

    Sprawdzajac oferte PokerSavvy nietrudno zauwazyc ze najwiecej punktow daja na ParadisePoker,.Sam nie wiem co zrobic bo np. PokerSourceOnline daje rakeback 30% w tym roomie. Teraz pytanie: z ktorej oferty powinienm skorzystac jako gracz poczatkujacy? pPrawdopodbnie jeszcze troche pogram na NL10 zeby sie oswoic z gra za prawdziwe i co najwazniejsze, swoje pieniadze. Gram 4 stoliki po ok. 1 godzinie dziennie wiec prawdopodobnie cos tam tego rakebacku wpadnie, a nie mam zamiaru caly czas grac na NL10, wiec pieniedzy z tego zrodla z czasem powinno byc wiecej. Z tego co rozumiem SavvyPoints, dostaje sie jednorazowo na kazdym roomie, dlatego sam nie wiem ktora oferte wybrac.

    Prosilbym o rade, co zrobic

    Z gory dzieki.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Wyrób sobie bonus na savvy, zbuduj bankroll na NL25. Dopiero wtedy rakeback ma jakikolwiek sens.
    Jak bedziesz miał na nl25 idz np na i4poker. Daja tam niezly 1st deposit bonus +rakeback 30%.

    PS. piszesz ze na NL10 chcesz grać do 300$... Radze przynajmiej do 500$. BM to podstawa!
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 06-01-2008 o 12:03

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    bullshit...dojedz do 250-300 i poprobuj 2 stoly NL25...jak stracisz 50-100USD to wracasz na NL10 i tak do skutku...nie staraj sie dochodzic do 50BI na kazdych kolejnych stawkach bo to strata czasu

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta

    PS. piszesz ze na NL10 chcesz grać do 300$... Radze przynajmiej do 500$. BM to podstawa!
    Chodzilo mi to ze chce dobic do 300$ na Everescie i przeniesc sie w inne miejsce i tam dalej sobie spokojnie grac na NL10

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    nie staraj sie dochodzic do 50BI
    panie bullshit, czy ja napisałem 50BI? z taką znajomością matematyki lepiej od razu wejdź na NL200 i trzepnij allina

    Tak w ogóle to na cholere tracić czas na mikrostawki. Najlepiej wziąć ze 100k kredytu i od razu kosić konkretną kasę
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 06-01-2008 o 12:34

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    500/50=10 imho

    Chodzi mi tylko o to ze na poczatku nie warto sie tak bardzo trzymac BM jezeli chce sie dosc szybko odnotowac jakies zyski...
    Nawet inwestorzy gieldowi wiedza, ze na poczatku sie wiecej ryzykuje ale o poczatkowym ryzyku bylo juz pelno watkow...to tyle ode mnie...

    pozdrawiam

  7. #7
    Przypuscmy ze wyrobie ten bonus i dostane 1300SavvyPoints. Co powinienem z nimi zrobic? Zamienic na gotowke? Czy moze juz zainwestowac w poker trackera?

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    zainwestuj, resztą zasil rolla

  9. #9
    skoro sugerujesz zebym zainwestowal w PT, to nasuwa sie kolejne pytanie: wykupic licencje tylko na Holdem'a, czy Holdema i Omahe(omahe gram sporadycznie, ale gram)?

  10. #10
    http://virtual.inter-media.pl/~spk/d...ker_bonus1.xls

    tu masz plik excela do porownania promocji z pokersavvy i pokersource, robilem go zeby zobaczyc gdzie dostane wiecej euro na amazon.de


    moze Ci sie przyda