Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    z jakiego powodu miało by udostępnić?
    Ale przecież zobaczą, że na 2 konta leci kasa z jednego konta MB. Zamierzałbym też nim wpłacać.

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    uzasadnij to, bo nie widze sensu, szczególnie od konto na żone..
    Sam miałem taki przypadek kiedyś, jak jeszcze nie byłem pełnoletni, konto w roomie było na brata a mb na tate i sie dojebali po czym zablokowali, zamrozili hajs.
    To chyba jasne, skoro konto w roomie będziesz miał na żone, to nie możesz wypłacać pieniędzy na konto innej osoby, to sprzeczne z regulaminami.

  3. #83
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    Witam, czy w pokersavvy moge wyplacic na inny mail niz ten ktory jest w moim profilu pokersavvy? Na inne mb poprostu...

  4. Wydaje mi sie, ze tam wpisujesz email na ktory ma pojsc kasa. Przynajmniej kiedys tak bylo.

  5. #85
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    4
    a co z IP? room i pokersavvy toleruja gre 2 osob z tego samego ip?

  6. #86
    Czy rejestrując się przez savy na FTP dostanę od nich kickbacka tylko od depozytu czy później można przejść na jakiś program lojalnościowy - jak to wychodzi na w stosunku do rakebacka? Lepiej? Jakieś porównanie procentowe?

  7. #87
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    Czy ktos wie ile powinienem wplacic $ na hollywood poker tak aby ich bonus skonczyl mi sie rownoczesnie z bonusem pokersavvy ??

  8. #88
    Nie jest to możliwe, minimalny bonus od HP dostaniesz w wysokości 150$ , uwolnisz go po uzbieraniu 1500pkt a bonus z savvy uwolnisz po bodajże 550pkt.