Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 89
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    9
    czy ktoś nadal korzysta z oferty tej stronki?
    W jakiej kolejności wyrabiać bonusy, który jest najłatwiejszy?
    Gram microstawki

    Z góry dzięki za pomoc

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja tylko podpowiem, abyś nie wyrabiał bonusów na roomach, na których masz szanse na rakeback. Przyda ci się to na przyszłość.

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Ja tylko podpowiem, abyś nie wyrabiał bonusów na roomach, na których masz szanse na rakeback. Przyda ci się to na przyszłość.
    Czyli potem juz rakebacku nie dostaniesz? Ja właśnie koncze pokerkings i jesli wyrobie rake 100E to dostane 30% z powrotem(HM pokazywał że zrobiłem 200E w mieś ale chyba coś sie pomylił bo nie dostałem nic). Abstrachując od dostepności takiego rakebacku, jest jednak mozliwe jedno z drugim.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Czyli potem juz rakebacku nie dostaniesz? Ja właśnie koncze pokerkings i jesli wyrobie rake 100E to dostane 30% z powrotem(HM pokazywał że zrobiłem 200E w mieś ale chyba coś sie pomylił bo nie dostałem nic). Abstrachując od dostepności takiego rakebacku, jest jednak mozliwe jedno z drugim.
    Jeżeli przy danym roomie jest napisane, że dostaniesz RB to ok. Ale przynajmniej jak ja wyrabiałem za dawnych czasów to było tak, że dostawałeś DepositBonus + bonus od Pokersavvy. Ale nie dostawałes RB, czyli room był już stracony dla ciebie.

  5. #35
    Witajcie,
    Wyrobiłem promocję na Full Tilt Poker i dostałem 12 000 punktów na Pokersource.

    Teraz powiedzcie na co najbardziej opłacalnie jest je wymienić?

    Szukałem ale chyba nie da rady zamienić to na kasę na konto Full Tilt lub Moneybookers.

    Z góry dziękuję za pomoc,

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Montana-POL Zobacz posta
    Witajcie,
    Wyrobiłem promocję na Full Tilt Poker i dostałem 12 000 punktów na Pokersource.

    Teraz powiedzcie na co najbardziej opłacalnie jest je wymienić?

    Szukałem ale chyba nie da rady zamienić to na kasę na konto Full Tilt lub Moneybookers.

    Z góry dziękuję za pomoc,
    w sklepie chyba jest opcja wyslania kasy na FTP. ja wyplacalem kase do absolute poker bo do tego nie trzeba robic zadnych punktow dodatkowych zeby wyplacic pieniadze...

    nie oplaca sie nic kupowac w sklepie moze poza stoxem albo pt3/hem.

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    ktore pokerroomy z dostepych na pokersavvy sa najbardziej izi?
    z autopsji osobiscie polecam everest/pacific

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    w jakim sensie easy?

    ftp zrobiłem w tydzień na plo10/nl10, everest w 2 tyg na plo10/plo25 party w tydzień na nl4 (20k rak)

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    w jakim sensie easy?[...]w tydzień na nl4 (20k rak)
    naturalnie chodzilo mi o ilosc rak. 20k FR w tydzien wtf? ile stolow grasz? widze ze daleko mi do czolowki. btw. nie szkoda spalic ftp?

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Cytat Zamieszczone przez Bolilol Zobacz posta
    skoro sugerujesz zebym zainwestowal w PT, to nasuwa sie kolejne pytanie: wykupic licencje tylko na Holdem'a, czy Holdema i Omahe(omahe gram sporadycznie, ale gram)?
    Po co inwestowac w PT3 ktory jest lata swietlne za HM ?
    Odpowiedz jest prosta wykup tez na omahe ale moim zdaniem powinienes sie skupic na jednej odmianie Pokera przynajmniej w tej chwili a na omahe przyjdzie czas i dokupic tez sie da.