Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 89
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Nie wiem jak to będzie na tych stawkach NL.Mi to zajęło 2 tygodnie-gram FLFR 0,5/1$ 4 stoły.pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    pokersource i weryfikacja telefoniczna - pierwsze slysze ja nie mialem zadnych problemow

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Podczepie sie pod topic. Robil ktos na savvy PlayboyPoker, ewentualnie cos Cryptologic. Ile czekaliscie na potwierdzienie wyrobienia punktow? Ja czekam juz od miesiaca i nadal nic. Support odpisal, ze czekaja na dane od plaboya, ale czy az tak dlugo sie czeka?

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Jeżeli chcesz wyrabiac bonusy na Pokersavvy lub innych podobnych,musisz wziążć pod uwagę realność ich wyrobienia.Ja sam gram na FL i wiem,że wyrobienie bonusa 250$ zajmuje mi ok.2 tygodnie,grając 4 stołyFLFR po 3-4 godziny dziennie.Musisz przyjrzec się poszczególnym sieciom-w sieci BossMedia nie znajdziesz 4 stołów FLFR0,5/1$.Trzeba szukac w innych sieciach.To o czym mówie dotyczy FL.Na NL oferta jest znacznie wieksza i praktycznie kazdy znajdzie coś dla siebi w dowolnych ilosciach.I jeszcze jedno dla przypomnienia po raz nie wiem który:
    bonus nie jest uprzejmością czy łaską pokerroomu.Placimy za to naszym rake,przekraczajacym mniej lub wiecej wartość bonusu.pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    prawda Dlatego warto tez laczyc bonus na PSO lub Psavvy z first deposit bonusem, zeby sie naprawde oplacalo

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    prawda Dlatego warto tez laczyc bonus na PSO lub Psavvy z first deposit bonusem, zeby sie naprawde oplacalo
    To traktujcie to jak rakeback, a nie bonus Zresztą rake'u płacę znacznie mniej niż wyciągne bonusa np z Bodog. Niestety strasznie ścierwowaty soft i wkurzający przeciwnicy dlatego nie wycisnę first deposit bonusa do maximum.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Ktos wyrabial bonus przez pokersavvy na betfair? latwo sie go wyrabia bo widze ze potrzeba tylko 250 pkt?

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    IMHO do wyrabiania bonusów potrzebne są pokerroomy o dużej ilości graczy,tak aby mozna bylo otworzyć kilka czy kilkanaście stołów.Co z tego że bonus będzie wspaniały a zabraknie graczy?Będziesz się męczył na jednym czy dwóch stołach nie wiadomo jak długo,a czas wyrobienia bonusa jest czasami ograniczony- patrz terms and conditions.Betfair niestety nie nalezy do roomów o znaczącej ilości graczy-proponuję ww.pokerlistings.com
    na pewno wybierzesz coś dla siebie.Jak już pisałem jkorzystny przelicznik bonusowy jest na ChiliPoker,a jeżeli wpłaca się przez Moneybookers to jeszcze lepszy.To jest sieć ipoker.Wykaz sieci i roomów znajdziesz na stronie o podobnej tematyce www.pokerzyści.com
    pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A co z tym Moneybookers na ChiliPoker? Dlaczego lepiej wpłacać przez MB?

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Wpłata innymi metodami niż Moneybookers-musisz zdobyć 12000 pkt by wypłacić bonus.Wpłata przez Moneybookers-mussz zdobyć 10000 pkt.
    Róznica znaczna.Tak było miesiąc temu i prwdopodobnie jest i dzisiaj,Ja już gram gdzie indziej.I jeszcze jedna rzecz-wypłatę zleciłem o godz.11.oo,kasę na koncie miałem po 1 godzinie.Ewenement!