Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89
  1. #11
    Jesli nie jest to problemem to prosilbym o wieksza liczbe komentarzy w tej sprawie.

  2. #12
    a po cholere kupować PT wystarczy ściagnąć z kluczem,a po zatym do stawek NL25 włacznie nie jest potrzebny chyba że grasz wyżej

  3. #13
    od NL2 do NL25 doszedłem grając bez PT multitablingiem na 4 stoły,używałem PT przez pare dni do puki mi nie zawirusił sie i musiałem go skasować,a pózniej mi sie niechciało instalować bo i tak widziałem że można spokojnie grać bez niego na tych stawkach i tak do dzisiaj go nie używam,co prawda na NL25 jestem od niedawna,ale myśle że też jeszcze da rade bez niego.

  4. #14
    Też uważam że sa przydatne w rozwoju gracza,ale na niskich stawkach da sie bez nich obejść,a co do analizy rozdań jak jakieś mi siedzi na wątrobie to po prostu wchodze do pliku hand history i je analizuje,a co do statystyk opponentów z którymi gram,to zawsze tak na oko miałem na 90% graczy na danych stawkach zajebiste notatki

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a w ogole po co chcesz sie przenosic jak Ci dobrze idzie na tym poker roomie ;> przerzuc sobie najwyzej czesc bankrolla na innego klient i zobacz jak Ci sie gdzie indziej bedzie gralo czasami nie warto zmieniac tegoc o dobre

  6. #16
    Ostatnio stwierdzilem, ze raczej przenosic sie nie bede, przynajmniej na razie, ale wlasnie wyplace czesc kasy i postaram sie wyrobic gdzies jakis bonus.

  7. #17
    ja mam takie pytanie w sprawie pokersource

    przeszedlem ta weryfikacje telefoniczną i jak sie loguje mam tam napisane "Info Requested" com dalej mam zrobic bo nie wiem?

    prosze o odpowiedz

    pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Odpuść sobie pokersource.Znacznie ciekawsza jest oferta Pokersavvy,zadnych weryfikacji i innych klopotów po wyrobieniu bonusa.Przelewy bezproblemowe.Moim zdaniem najciekawsze są bonusy za rejestrację na Chilipoker i KiwiPoker,oba w sieci Ipoker.pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Błąd-nie KiwiPoker,a TitanPoker.Możesz się jeszcze przymierzyc do Party,wyrobienie dziecinnie proste.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    Odpuść sobie pokersource.Znacznie ciekawsza jest oferta Pokersavvy,zadnych weryfikacji i innych klopotów po wyrobieniu bonusa.Przelewy bezproblemowe.Moim zdaniem najciekawsze są bonusy za rejestrację na Chilipoker i KiwiPoker,oba w sieci Ipoker.pozdrawiam
    A możesz powiedzieć ile mniej więcej trwa wyrobienie bonusiku na 25NL SH? Albo ile pkt. na jakich stawkach tam robisz/robiłeś.