Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak już informowałem kilkukrotnie na swoim blogu i na stronie PokerTexas.pl, w dniu 26 stycznia 2008 roku w Barze Alternatywnym przy ul. Szolc Rogozińskiego 1 (czyli tam gdzie rozgrywana jest Warszawska Liga Pokera) odbędzie się turniej organizowany z okazji moich 35 urodzin.

    Event ten oprócz kolejnej okazji do pogrania w pokera w miłym towarzystwie ma być oczywiście dobrą zabawą, ale co by nie mówić rywalizacja w turnieju i tak będzie stała na pierwszym miejscu, więc poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące samej rozgrywki.

    Data – 26 stycznia 2008, sobota, godzina 17:30

    Miejsce – Bar Alternatywny, ul. Szolc Rogozińskiego 1

    Wpisowe do turnieju – 200+20 zł

    Stack początkowy – 10.000 żetonów

    Blindy – pierwszy poziom 25/50, poziomy 30-minutowe

    Maksymalna ilość uczestników - 70

    Współorganizatorem turnieju oraz jego patronem medialnym został oczywiście portal PokerTexas.pl, na stronach PokerTexas przeczytacie oczywiście relację z całego turnieju oraz obejrzycie galerię zdjęć. Co najważniejsze, nasz portal ufundował nagrodę dla zwycięzcy turnieju – będzie nią weekendowy wyjazd dla dwóch osób do wybranego hotelu w Polsce!!
    Oprócz tego przewidziałem kilkadziesiąt innych nagród-niespodzianek, a więc atrakcji na pewno nie zabraknie! Niewykluczone, że turniej odwiedzą nasze „celebrities” grające ostatnio w pokera – Agnieszka Rylik i Michał Wiśniewski, o co się obecnie staram, ale jak wiadomo gwiazdy są dość zajętymi osobami, więc jak będzie zobaczymy.
    Mam też nadzieję, że odwiedzi mnie kilka osób spoza Warszawy, na dzień dzisiejszy swój udział już potwierdziło mi kilku zawodników z polskiej czołówki. Wszystkich zapraszam bardzo serdecznie, gwarantuję dobrą grę i dobrą zabawę!!

    UWAGA!! Jako, że ilość miejsc jest ograniczona (względy organizacyjne) wszystkich, którzy są pewni uczestnictwa w turnieju zapraszam do zapisów na PW. Przy zgłoszeniu proszę podać swój numer telefonu, abym na godzine przed samym turniejem mógł ewentualnie potwierdzić udział (głównie osoby spoza Warszawy).

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 11-01-2008 o 21:13

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    hmm brzmi fajnie, pogadam z bratem. w tym terminie bede w Polsce wiec moze sie pojawimy

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po pierwszym dniu zapisów prawie połowa miejsc zajęta. Czekam na następne zgłoszenia

  4. #4
    a po turnieju jakieś stoliki będą grane ??
    lub w trakcie dla pechowców

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No nie wyobrażam sobie innego scenariusza...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Uf, już się bałem, że odpadający są natychmiast wyganiani do domu...

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Zostało 21 wolnych miejsc. Zapisy idą więc bardzo szybko. Jeśli ktoś się nie zapisał, a chce zagrać radzę się pospieszyć

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Szybko to idzie... zawsze można dostawić stoły w ogródku... taka wersja dla twardzieli i amatorów spirytusu grzewczego.

  9. #9
    To może też w lokalu naprzeciwko

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak zainteresowanie będzie duże to pogadamy ze Strażą Miejską, żeby nam dali jakąś salkę