Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 162

Wątek: Ept-pca

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Dzisiaj wylądowałem w Nassau, Paradise Island. Dobrze mówili na stronie EPT w pierwszym zdaniu opisu PCA – „pack your sunglasses”. Pogoda jak w maju, słońce i czyste niebo.

    Jest to mój pierwszy tak duży turniej w życiu. Spodziewana ilość uczestników około tysiąca czyli około dziesięć razy więcej niż na PPT - całe lo - tni - sko pełne stołów do pokera. Cała zabawa nawet nie odbywa się na terenie kasyna Atlantisa tylko na terenie hal konferencyjnych hotelu.

    http://www.europeanpokertour.com/ima...tis_3d_map.pdf

    Zobaczymy jak będzie w niedzielę - gram w dniu 1B. Ze mną na liście dnia jest m.in. Daniel Nagreanu, Scottie Ngyen, Isabelle Mercier. Wygląda na to, że jestem jedynym Polakiem w turnieju, postaram robić dobre ri-pre-zeeent.

    Hotel mega-wielki. Gdzieś tu zasłyszałem że jest to największy hotel na świecie – jest po amerykańsku wielki, a nawet za duży – od naszego pokoju szliśmy dzisiaj pieszo na drugi koniec kompleksu budynków (obejrzeć siłownię i baseny) ponad dziesięć minut!

    Dzisiaj było ogólne rozeznanie, lekutkie dwa-trzy drineczki, jeden sitngo na żywo który okazał się mega turbosem i bez cashu, stolik $1-2 na zero, a poza tym luz, pełen relaks i zbieranie dobrej energii na niedziele. Następny luźny wieczór do relaksu mam nadzieję że nie nadejdzie zbyt szybko. Dobrze że jest ze mną do towarzystwa mój przyszły szwagier Jason – już wiem że tydzień będzie dobry.

    Będę dawał znać co i jak, postaram się, żeby relacja była barwna i ciekawa, pozdrawiam wszystkich! Proszę o trzymanie kciuków i dobrą energię!

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Trochę fotek z dzisiejszego otwarcia imprezy - postaram się zamieszczać jak najwięcej z gry

    Widziałem też kręcących się po okolicy Barry'ego Greensteina, Katję Thater i Fossilmana.

    Stay tuned for more!

    Aha - jeszcze jedno - dla znajomych - najwyraźniej PLUS GSM nie podpisał tu na Bahamach umowy roamingowej więc mój telefon nie łączy się z żadną siecią na miejscu - nic nie odbiorę i nie odczytam żadnego smsa
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez baarti ; 05-01-2008 o 06:32

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Gl Baarti! Chcemy więcej.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Dokladnie.......Take it Dooooown !!!!

    Powodzenia

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    gl

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dawaj baarti

    cały Hatrick trzyma kciuki

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    GL , wrzucaj kolejne zdjęciówki

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 05-01-2008 o 11:12

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    No no zdjęcia juz masz teraz czekamy na skalpy i relacje .
    Powodzenia , trzymam kciuki.

    Pozdr
    berti09

  9. #9
    Kozak. Jest szansa ,ze cie obejżymy na live streamie.http://www.eptlive.com/ Jak by co to siadaj na featured table . Powodzenia

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    zjesz ich am am am