Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    No i jak go podoić najlepiej? Value bet czy all-in ?

    HU 31,5$
    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t30 (2 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    saw flop|saw showdown

    Hero (t1090)
    BB (t1910)

    Preflop: Hero is Button with , .
    Hero calls t15, BB raises to t90, Hero calls t60.

    Flop: (t180) , , (2 players)
    BB checks, Hero bets t90, BB calls t90.

    Turn: (t360) (2 players)
    BB checks, Hero checks.

    River: (t360) (2 players)
    BB bets t150, Hero ???

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    Dla mnie wyglada to na asa u przeciwnika. Wiec mysle, ze raczej sprawdzi allina. Przydaloby sie cos wiedziec na jego temat... Nie wiem jak ludzie tam graja, ale na moich stawkach (10$) to raczej nie pasują stritow. Ale ja gram HU dopiero od 3 dni.

    Dla mnie to mnie allin. I bet tez na turnie.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Przeciwnik podbija dosyć sensownie jak na gracza hu, stąd wniosek, że robi to także z K i Q haj (KQ,KJ, KT, QJ, QT itp...). Najbardziej tutaj zastanawiał mnie bet na riv o polowe puli, który daje do myślenia ...
    Jeśli nie ma asa to mini-raise sprawdzi z ciekawości, allina juz nie

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wystarczy wyliczyć EV danego zagrania w zależności od frekwencyjności posiadania asa przez gościa

    już na pierwszy rzut oka tego asa będzie miął w con 50% przypadków, a dla wyższości allina nad minraisem wystarczy dużo mniejsza frekwencyjność

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    a dlaczego check na turnie?

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Ja nigdy nie calluje w HU, uwazam to za wielkie frajerstwo. Fold/Raise pf. W tej sytuacji co pokazales na turnie bym pewnie okolice pota walnal i wtedy jakby sprawdzil i na rivie zagral takiego beta to all in easy.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Niepotrzebny check na turnie,gosc ewidentnie do czegos zbiera 9high nie mogla mu w niczym pomoc, 1/2 pota tutaj i na river pot size bet i juz wyglada to innaczej.

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    ALL IN. Tylko i wyłącznie.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Ja bym zagrał all in na 99%. W sumie jak gość nic nie trafił to nawet VB nie sprawdzi... a jak trafił to nie powinien spasować strita, myślę, że najprędziej liczyłby na split pot i trochę by się przejechał... all in i jak coś ma to pewnie sprawdzi...

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    hmm nie wiem czy sie moge wypowiadac bo ostatnio do czego nie usiade to przegrywam, ale...

    river: raise 450. sądze że to najlepsze zagranie w tym przypadku.
    to nie hu 5 usd tylko 30, większosc graczy na tych stawkach używa już glowy podczas gry, wiekszosc rywali nie sprawdzi allina mając A, skoro pozwolił Ci prawie darmo obejrzec karty az do rivera,

    sądze iż w ogole nie ma Asa, więc nie dostaniesz nawet calla, jednak gdyby mial tego Asa, ta suma jest rozsądna do calla z jego strony.

    co do check na turnie to w tym przypadku mi się podoba, jaka karta może nam zaszkodzić (tylko karo, przy założeniu ze ma jakie 2 wysokie karty w tym kolorze, co imo jest malo prawdopodobne), dajac mu obejrzec river zwiekszasz szanse iż coś złapie i zabetuje, ew. sprowokujesz bluff