Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Zgodnie z sugestią w jednym z poniższych postów mała zmiana redakcyjna.

    Jak powszechnie wiadomo, w majowym Playboyu ukaże się
    artykuł promujący pokera, autorstwa JD.

    Abyśmy w maju byli wszyscy zadowolenie z jego treści,
    proponuje, aby każdy,
    kto ma czas i ochotę zredagował tekst z którego byłby zadowolony.

    Dla zwiększenia animuszu do pracy, zobowiązuje się do zorganizowania
    małego turnieju z pulą 100$ .
    W turnieju wezmą osoby, które choć w części przyczynią się do powstania tego artykułu.

    Decyzja będzie należała do Jacka Danielsa.

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez pokerstars ; 05-01-2008 o 02:07

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    myślę, że Jack poradzi sobie sam
    To, że poprzedni artykuł wyszedł, jak wyszedł, nie oznacza, że takie było założenie i wola chłopaków, m.in. Jacka. Przecież chyba wszysccy zdaja sobie sprawę, że "Poker nam wszystkim" to klasyczny bad beat dla nas wszystkich, ale to nie jest niczyja wina, oprócz gazetki szukajacej tanich sensacji.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    popieram, uważam że dobrym pomysłem byłoby publikowanie artykułu tu na forum przed jego publikacją, a przed nią autoryzacja tekstu, bo naprawdę niewiele zmian w tekście potrzeba żeby jego konotacje, konteks, sens wyszedł nie taki jak potrzeba imho

  4. #4
    To ja powiem tak

    pokerstars nie musisz tworzyć kolejnych tematów na ten sam temat
    daj JD skończyć to co zaczoł !!!

    Jak masz inne pomysły na promowanie i legalizacje pokera w Polsce nikt Ci nie broni napisz w domu na spokojnie odpowiedni plan i do dzieła ...

    Myśle że nie jedna gazeta zgodziłaby sie na napisanie jeszcze czegoś

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 05-01-2008 o 00:10 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pokerstars, powiedz sam, jak ja mogę Ciebie traktować jak poważnego partnera do rozmowy, jeśli Ty piszesz coś takiego? Zastanowiłeś się zanim to napisałeś? Potem się dziwisz, że piszę ci, że do normalnych nie należysz... Ja już dziś napisałem - nie chce mi się kłócić z kolejna osobą z forum, koniec z tym. Więc proszę cię w tym momencie - albo skończ takie głupie prowokacje, albo zacznij ze mną rozmawiać rzeczowo. Ja wbrew pozorom krytyki się nie boję. Ale krytyki konstruktywnej, a nie szczeniackiego pieniactwa...

    Bardzo chętnie poczytam Waszych propozycji do mojego artykułu. Jeśli będa fajne i ciekawe to chyba logiczne, że z nich skorzystam. Ale propozycje rozkładówki zostawiam innym...

    Poza tym będę sie starał "wbić" z moimi artykułami promującymi pokera w inne tytuły prasowe, więc jeśli chcecie czytać o pokerze w normalnym wydaniu to prosiłbym raczej o pomoc, wsparcie i pomysły (np. gdzie można spróbować uderzyć?), a nie niczym nieuzasadnioną krytykę "preflop"...

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 05-01-2008 o 01:19

  6. #6
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Pokerstars, powiedz sam, jak ja mogę Ciebie traktować jak poważnego partnera do rozmowy, jeśli Ty piszesz coś takiego? Zastanowiłeś się zanim to napisałeś? Potem się dziwisz, że piszę ci, że do normalnych nie należysz...
    Po pierwsze,
    Ten post był pisany w jak najlpszej intencji.
    Chyba nie jest zle mieć do wyboru kilka tekstów,
    z których móglbyś, a nie miał oczywiście obowiązku wybrać
    co ciekawsze fragmenty,

    PO DRUGIE
    Spójrz na czas napisanie tego postu .

    Pisany był jeszcze przed publikacją orginalnego tekstu
    i Waszych wyjaśnień,
    po publikacji których jako tako doszliśmy do porozumienia
    (przynajmniej tak to zrozumiałem)


    Fakt - miałem napisać, że w związku z publikacją
    orginalnego tekstu - wątek jest nieaktualny,
    Nie zrobiłem tego wówczas, naprawiam swój bład
    i to piszę.

    PROPOZYCJA PRZEDSTAWIONA NA POCZĄTKU tego wątku
    jest NIEAKTUALNA.

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Błąd! Propozycja ma być nadal aktualna! Tylko bardzo cię proszę o zmianę treści pierwszego posta i stylu naszych dalszych dyskusji. I wszystko będzie w najlepszym porządku. Rozumiem, że nie we wszystkim musimy się zgadzać i nie musimy się kochać, ale się szanujmy...

    Pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    tak czytam i powiem - że moim zdaniem - JackDanielsowi odwaliła taka "sodówa"
    Kreuje się już na taką gwiazdę jakby był co najmniej Dawidkiem Bekchamem...

    Ale ponoć każdy przechodzi okres "wody sodowej"...
    i oczywiście prosze Jacka o niewymądrzanie się i nie dyskutowanie z mądrzejszym - jak zwykle z góry dzięki

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Wracając do propozycji pokerstarsa - jeśli ktoś ma pomysły, co należy zamieścić w dobrym artykule promującym pokera, jeśli ktoś ma pomysł w jakim tytule prasowym można by było taki artykuł zamieścić, jeśli ktoś ma propozycję akcji promocyjnej i nie wie jak się za to można zabrać - proszę o wypowiedzi. Nie trzeba od razu pisać całych tekstów, wystarczą same hasła wywoławcze. Co kilka głów (a raczej co kilka tysięcy głów z forum) to nie jedna. Nie jestem specem od marketingu, nie znam się na tym zbyt dobrze, ale to nie znaczy, że wspólnymi siłami nie można czegoś fajnego wymyśleć. Za realizację weźmie się np. portal PokerTexas albo któryś z pokerroomów, którego to zainteresuje. Jeśli nie chcecie wypowiadać się publicznie zapraszam na PW.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie wiem o czym dokladnie ma byc ten artykul.ale,moim zdaniem,konieczne jest wspomnienie o najlepszych,ktorzy od wielu lat(co wskazuje ze poker nie jest hazardem) dominuaja stoly cash game>dobrym przykladem bylby greenstein,ktory po swietnych studiach i dobrej posadzie w wieku 36lat zostal profesjonalnym graczem i ze wszystkie turniejowe wygrane(5.000.000$) otrzymuja organizacje charetatywne.to oczywiscie jeden z przykladow.
    o czym ma byc dokladnie ten artykul?jaka glowna pointe ma miec?
    ja bym mogl nawet 1000stron o pokerze i historyjek napisac?

    ps. pokerstars czasem naprawde przesadzasz