Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    @Jack Daniels: właśnie o to mi chodzi. Nie obraź się za to "dziecko", akurat lepszego określenia w danym momencie nie mogłem znaleźć Chwała Wam za to, że nie zabrakło Wam jaj, aby pokazać się w ogólnopolskiej gazecie. Wyszło jak wyszło, zresztą już wszyscy chyba się dziesięć razy nad sprawą zastanowili. Reload i gramy dalej, w bonusie pani redaktor dorzuciła nauczkę na przyszłość

    EDIT: @zdzisio: Szczegółów nie będzie, sory. Historia nigdy ciekawa nie była, tylko w swoim czasie mocno nieprzyjemna dla kilku szesnastolatków.
    Ostatnio edytowane przez tapczan ; 06-01-2008 o 16:52

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ludzie, co się z Wami dzieje w tym nowym roku? Otwieram 2-3 losowe wątki i same pyskówki... Dobrze że JD ma sidebeta o dyskusje z Danizem, bo nie dałoby się czytać forum

    @pokerstars - podejrzewam, że chciałeś dobrze, ale to dziwny pomysł, żeby JD miał kompilować artykuł z cudzych wypowiedzi. Rozumiem, że chodzi Ci o to, że jest "medialny" i łatwiej będzie opublikować artykuł jemu niż np. mi czy Tobie, ale chyba nie tędy droga.

    Sam pomysł stworzenia artykułu promującego pokera jest oczywiście ok, ale myślę, że każdy, kto chciałby taki artykuł napisać ma drogę wolną, a jak nie puszczą go w ogólnopolskiej gazecie, to gdzie indziej.

    Nie jestem pewien czy taka zespołowa praca przyniosłaby jakiś pozytywny efekt. Chociaż może faktycznie byłoby fajnie, gdyby Jack wrzucił art. tutaj trochę wcześniej, zebrał opinie i ew. cośtam pozmieniał, jeśli uzna je za przydatne.

    Pozdro

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Panowie, od razu ustalmy jedną rzecz - nigdzie publicznie nie umieszczę tego artykułu przed publikacją. Po pierwsze - to raczej niemozliwe, w końcu piszę ten artykuł dla kogoś i wątpię by ten ktoś chciał wcześniejszej publikacji, tym bardziej w sieci. Po drugie - każdy będzie miał inne zdanie, każdy będzie chciał coś dodać albo coś wyciąć. Juz się trochę tego forum "nauczyłem", nigdy wszystkim się nie dogodzi. Ale na pewno artykuł skonsultuję z osobami znającymi się zarówno na pisaniu jak i na samych mediach.

    Tutaj czekam na propozycje co może w takim artykule ZAINTERESOWAĆ Czytelników. Czy np. historia Chrisa Moneymakera jest ciekawa? A może lepiej napisać o Jerrym Yangu? Pamiętajcie, że "amerykański sen" jest bardzo żywy w ludzkich umysłach...

  4. Jack, myślę, że w playboy’u powinieneś ująć z pewnością temat legalizacji pokera i stronę prawną całego zjawiska:

    - obecna sytuacja w Polsce, nieudana próba zdelegalizowania pokera i ehazardu za rządu PISu. To, co nas chroni, czyli prawodawstwo Unii Europejskiej, Placanica Case, Gambelli Case, przykłady legalizacji pokera i ehazardu w innych krajach UK, Włochy, Rosja, przyszła legalizacja pokera turniejowego na Węgrzech. Jakie korzyści mogłoby Państwo Polskie z tego wynieść (przychody podatkowe i licencyjne).

    - sytuacja w USA za wielką wodą (Barack Obama – szansa na zmianę prawodawstwa, trochę się pisze o pokerze w USA nawet po polsku) Poker Players Alliance i ich działania

    - poker jako game of skills – strona prawna - precedensowy wyrok w Skandynawii na ten temat

    - charytatywna strona pokera, turnieje charytatywne na WSOPie w tym roku, Annie Duke, turnieje z gwiazdami NBA?

    To tak na szybko, na pewno wszystkiego nie uda Ci się ująć, ale moim zdaniem powinieneś zabrać głos w sprawie legalizacji pokera.

    Maciek

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Jack, prawdę mówiąc tak myślałem (że nie da rady z wrzuceniem tekstu na forum). Co do uwag - to Paradise Poker ma rację, że art. powinien ująć temat legalizacji i podkreślić różnicę między pokerem a np ruletką, Twoja w tym głowa, żeby to na tyle ładnie opakować, żeby to wzięli - i pokazać jakie to "trendy", to czytelnicy P będą pojawiać się na ligach/stolikach co przynieść może korzyści wielowymiarowe

  6. #26
    Hey!

    Myślę, że powinieneś ściśle współpracować w tej materii z Paradise, który widać ma wiedzę w tym zakresie ogromną i mądrze prawi.

    powodzenia i pozdrowienia

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Skąd wiesz, że już nie współpracujemy w tej kwesti??

    Pozdrawiam Maćku

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Myślę, że ciekawą rzeczą dla ludzi byłoby podanie paru danych statystycznych.... może faktycznie krótka historyjka o kimś, i zestawienie ludzi, którzy pożądnie żyją z pokera. Podanie ile wygrali, w sumie i jednorazowo. Jakieś przeliczenie tego na to ile "normalny człowiek" zarabiający nawet 2xśrednią krajową, musi pracować by tyle zarobić.
    Potem o niskich kosztach ( lub ich braku) POCZąTKU GRY W POKERA.
    Liczby i porównania do codzienności często przemawiają do ludzi.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Koniecznie napisz o zydku Barrym Greensteinie bo z wygranych w pokera duzo oddaje na akcje charytatywne
    Podro