Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 145
  1. Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Do tego Panowie popularyzatorzy sami traktujecie pokera jako "dyscyplinę hazardu", co świadczy o tym, że sami nie jesteście przekonani co do tego, że w tej grze na wynik długookresowy główny wpływ mają umiejętności a nie ślepy los.
    jdx ja nie przypominam sobie, żebym publicznie powiedział coś takiego, niepublicznie zresztą też nigdy nie mówiłem czegoś takiego, chyba, że mnie z kimś pomyliłeś. Wręcz przeciwnie, podpisuję się obiema rękami pod tym, że poker texas holdem nie jest grą hazardową. Texas jest dla mnie sportem, grą opartą na umiejętnościach oczywiście z wliczonym w pewnych proporcjach czynnikiem losowym. Sam gram namiętnie w texasa i uznaję te gre jako game of skills, nie wiem dlaczego twierdzisz, że pokerroom musi traktować te grę jako hazardową, przecież pokerroom nie zarabia na przegranej klienta pokerowego, lecz na prowizji/rakeu.
    Nie wiem jak Massca, nie chcę się za niego wypowiadać, ale dla mnie poker to sport i dlatego tak bardzo ubolewam nad dzisiejszym wydarzeniem, ale było minęło, nie ma co drążyć tego tematu do przesady. Zresztą nie odbiegajmy od topicu.

  2. #62
    aha, lipny ten tytul ;]
    Ostatnio edytowane przez wesoly_rozpierdalator ; 04-01-2008 o 14:35

  3. #63
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Pawcio fajny ten twój komentarz do artykułu. Mogłeś puknąć tą dziennikarke, skoro wpadłeś jej w oko Miałbyś dodatkowo o czym napisać w swoim komentarzu, nie ma to jak tania sensacja przecież

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Na dziennikarke moglby sie chyba polasic co najwyzej Lepper

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    OMG co to jest... Czyta sie jak Fuckt albo SE. Byc moze artykul przyciagnie paru oszolomow/fiszek do stolow, na pewno jednak nie pomoze w kreowaniu pozytywnego wizerunku naszej gry w mysleniu "zwyklego Kowalskiego".

    Ten tekst z Economista jest o niebo lepszy...

  6. #66
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Chyba drugi raz zgadzam się z Nowym,
    Pawcio świetny komentarz, i mam nadzieje,
    że nie czujesz zbytniej urazony za wyciągnięcie "mistrza pokera"


    Tylko jedna prośba, z waszych blogów wynika,
    że jesteście przyjaciółmi z JD.
    To może uda ci się go przekonać, żebyś to Ty napisał
    artykuł o pokerze do Playboya.


    pzdr i powodzenia

  7. #67
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Pokerstars ja się nie czuje za nic urażony.

    Co do artykułu do Playboya ja wierzę, że JD napisze bardzo fajny artykuł i niepotrzebna mu do tego moja pomoc. Jack prrzy bliższym poznaniu to naprawdę świetny gość i super kumpel.

  8. #68
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Pawcio fajny ten twój komentarz do artykułu. Mogłeś puknąć tą dziennikarke, skoro wpadłeś jej w oko Miałbyś dodatkowo o czym napisać w swoim komentarzu, nie ma to jak tania sensacja przecież
    ta, gra dla wyksztalconych mlodych ludzi, powstrzymaj sie od pisania takich glupich i dziecinnych OT jak juz chcesz cos pisac

    Poza tym fajny komentarz Pawcio i te fragmenty wyciete naprawde niezle, szkoda ze zaden z Was nie postawil jako ulitmatum autoryzacji tekstu przed pojsciem do druku, wtedy moze sytuacja wygladalaby inaczej.

    Artykul w Playboyu imho tarfi do potencjalnych graczy, ale watpie ze do np. wiekszosci politykow, meh.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 04-01-2008 o 15:52

  9. #69
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    UWAGA z ostatniej chwili!

    Wlasnie dzwonila to mnie moja tesciowa, super babka wyluzowana i wogole ok. Powiedziala, ze nie wie czy widzialem ale wlasnie czytala jakis dziwny artykul w gazecie o pokerzystach i "pokazali ich tam jak grupke degeneratow" i ciekawa jest "kto napisal ten artykul bo chyba uwzial sie zeby pokazac pokerzystow w zlym swietle"... lepszej opinii z niezaleznego zrodla chyba nie bedzie...

    Ktos tu nam zgotowal niezlego bet beata

    Goral

  10. #70
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    . Tej ostatecznej wersji nie dostałem i od razu widać, że nikt poprawek nie wprowadził, a tekst był "przeklejany" z wersji pierwotnej... No cóż, to już nie jest nasza wina...
    Jedno mnie zastanawia. Na co jak na co ale na to co o Was napisali to chyba mieliście decydujący wpływ?
    Czemu z artukułu można się dowiedzieć o Tobie tylko tego że byłeś bezwzględnym windykatorem, zakapiorem co by i szpital zlicytował. Nie ma nic o dziennikarstwie, przeglądzie sportowym, bowlingu itd? Pismaki to wycieli czy sam o tym nie wspomniałeś?

    Nie znający sprawy czytelnik będzie postrzegał całą scenę pokerowa przez jej przedstawicieli, a więc Was opisanych w artykule. Mamy więc właściciela baru organizujacego nielegalne gry, windykatora zakapiora i innych zarabiających krocie typów spod ciemnej gwiazdy.
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 04-01-2008 o 15:08