Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Nowy PAD

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Jak pewnie wiecie, nowa seria poker after dark zaczęła się od stołu z danielem, jennifer, the mouth, scottym i philem hellmuthem, których wybrał jakiś gośc, który podajże wygrał w tym celu turniej na FTP. Zastanowiłem się, jak wyglądałby mój 'dream' table...
    Pewnie coś w tym stylu:

    Patrik Antonious
    Kenny Tran
    Huck Seed
    Daniel Negreanu
    Phil Ivey
    Warsaw

    Pewnie, po dłuższym namyśle, kogoś bym tam wymienił, ale tak bez zastanowienia, wyglądałoby to tak jak powyżej.

    Z kolei 9-handed dream (pretty tuff) table z naszych graczy:

    Panam
    Żelik
    Krawiec
    PawełSc
    Soprano
    MarekS
    Góral
    Kiełbax
    Warsaw

    Jakie byłyby wasze propozycje?

    Pozdr
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Ten pierwszy turniej PAD całkiem fajny z uwagi na nieustanną rozmowę przy stole. Dużo ciekawych anegdot, plotek i opinii, m.in. Scotty Nguyen, który omal nie zjadł swojego brata podczas ucieczki z Wietnamu.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Mnie mocno zaskoczył drugi stolik, a właściwie to jego rozszygnięcie. Widać było, że "trójca" chciała się go jak najszybciej pozbyć i chyba tylko przez to wyszło jak wyszło. Ale wydaje mi się(mam nadzieję), że drugi raz nikt już tego pijanego wygadanego buraka nie zaprosi. A wystarczyło zmienić na zaproszeniu jedną literke "G" na "K" i z cichym Bobem byłby zapewne niezły program


    EDIT: Właśnie zobaczyłem skład 3 stolika, a tam Gavin.....
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 16-01-2008 o 20:47

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Mnie mocno zaskoczył drugi stolik, a właściwie to jego rozszygnięcie. Widać było, że "trójca" chciała się go jak najszybciej pozbyć i chyba tylko przez to wyszło jak wyszło. Ale wydaje mi się(mam nadzieję), że drugi raz nikt już tego pijanego wygadanego buraka nie zaprosi. A wystarczyło zmienić na zaproszeniu jedną literke "G" na "K" i z cichym Bobem byłby zapewne niezły program


    EDIT: Właśnie zobaczyłem skład 3 stolika, a tam Gavin.....
    e tam, ja dzieki temu odcinkowi polubilem Gavina naprawde czasami mialem niezly polew, szczegolnie jak sie najebal hehe. no i jakby go nie oceniac za zachowanie, to ten turniej rozegral naprawde dobrze, szczegolnie przed heads up chociaz nie powiem, final miedzy Ivey a Brunsonem, to byloby cos (z drugiej strony zakonczylby sie pewnie po 5 rozdaniach).

    a co sadzicie o Hecklers Episode ? zapowiada sie ciekawie, szczegolnie po tym jak Hellmuth wtopil AQ vs KK i jak to Sam Grizzle okreslil: "I swear to God, he looked like a steam lokomotive from the past"

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Dream Table 6max:
    -Ja
    -Antonius
    -Negreanu
    -Ivey
    -Farha
    -Hellmuth (musi w koncu byc ktos slabszy ode mnie )

    Polskiego stolika sie nie podejmuje

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta

    Z kolei 9-handed dream (pretty tuff) table z naszych graczy:

    Jakie byłyby wasze propozycje?

    Pozdr
    Warsaw
    Goscinny
    Szpakowski
    Warkocz
    Bigos
    Kielbasa
    Ciupaga
    Zurek
    Cwikla
    Schabowy


  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Obejrzałem sobie PAD z mistrzami świata i Jamie GOld wyrasta na mojego idola!!
    Żeby taki gracz jak Ferguson uzależniał swoją decyzję od rzutu monetą jest śmieszne!! GOld może i nie wygra w życiu innego turnieju ale nie jest takim słabym graczem jak sądzą inni.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Obejrzałem sobie PAD z mistrzami świata i Jamie GOld wyrasta na mojego idola!!
    Żeby taki gracz jak Ferguson uzależniał swoją decyzję od rzutu monetą jest śmieszne!! GOld może i nie wygra w życiu innego turnieju ale nie jest takim słabym graczem jak sądzą inni.
    off topic, ale dobra byla akcja z goldem tutaj http://www.pokertube.com/ShowMovie.a...9-a982676d469b (od 2min)

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    Nowe odcinki PAD to kolejna porcja pokerowych wrazen. Wszystko za sprawa idealnie dobranych graczy - Dwan, Ivey, Antonius, Sahamies, Lederer i Elezra!

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Ktos moze mi wyjasnic o co chodzi z tymi prop betami?