Strona 23 z 32 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 320
  1. #221
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Przepraszam za odsłonięcie kart Angelusa po all inie 2 graczy na finalu. Z dwóch możliwości wybieram dyskwalifikację na jeden turniej dla mnie i oczywiście powodzenia dla wszystkich!

  2. #222
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Hej Rado , moim zdaniem reakcja Janiego troche zbyt ostra , myśle , że przy nastepnym turnieju 10 minut kary by styknęło.

    Wiesz Rado, po to grałem all-ina żeby mieć przyjemność i sam odsłonić karty , liczyłem żetony a tu nagle kibic przejmuje moje karty , chyba sam byś nie był tym zachwycony

    Pozdrawiam i powodzenia na zagranicznych wojażach..

  3. #223
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po pierwsze - po raz kolejny stwierdzam, że pić to trzeba umić...

    Po drugie - co to za kara dla Rado, jeśli jego i tak nie będzie na następnym turnieju?

    Po trzecie - Lef, gratulacje! Kacper, gratulacje!

    Po czwarte - nie ma na mnie mocnych w 3-5-8!!!

  4. #224
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Łysy, ale on pisze o Angelusie... W końcu to on jest Miss WLP!!
    Hmm miałem nie odpowiadać na te prymitywne zaczepki , ale co tam ..
    Wiesz Jacku , czasami Twoje prymitywne i chamskie teksty są śmieszne , ale czasami pierdolisz po prostu od tak żeby być w centrum zainteresowania.. Mimo iż jesteś bardzo dobrym pokerzystą mam do ciebie chłodny stosunek <ciekawe sformułowanie hehe , ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu.>
    Uważam , że z jednej strony ubarwiasz polską scenę pokerową, z drugiej jednak dajesz wspaniały pokaz chamstwa.

    Zwracał już na to uwagę Zbrochu , i tłumaczyłeś się taktyką pokerową , oki dałem temu wiarę .. Ale potem widziałem i słyszałem Twoje teksty wiele razy i żadnej w tym taktyki nie widziałem .. Pewnie po prostu lubisz wkurwiać ludzi i masz do tego prawo. Ale od zawsze gardziłem ludźmi , którzy uważają sie za lepszych od innych oraz za 8 cud świata..
    Tobie pewnie Twoje teksty wydają się super śmieszne ,ale myślę , że nie wszystkim.
    Pamiętam jak nie było Cię przy stole i zrzucili Ci karty , miałeś zajebiście dużego stacka , a twoja rekacja była skandaliczna , w skrócie coś koło 10 razy głośno wykrzyczane słowo "chuj " .. Miałeś prawo być wkurzony , ale są pewne granice zachowania na sali turniejowej , Jani nic Ci nie powiedział tylko się śmiał , nie dostałeś nawet upomnienia co jest oburzające < to było bodaj w poprzednim sezonie>.
    I tak wiem , że to co piszę masz w pewnym sekretnym miejscu ,ale co tam..
    Ostatnio edytowane przez Angelus ; 19-03-2008 o 03:34

  5. #225
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po pierwsze to nie żadne zaczepki tylko żarty, na których się trzeba trochę znać...

    Po drugie to gratuluję refleksu - tekst jest już od prawie tygodnia na forum, a waćpan nagle się oburzył...

    Po trzecie - masz rację, rzeczywiście mam to w dupie...

    Po czwarte - miej pretensje nie do mnie, tylko do tych, którzy cię tą Miss Ligi wybrali. Ja swój głos oddałem na Losadamosa, bo uważam, że jest od ciebie ładniejszy...

    Po piąte - nie uważam się za lepszego od innych. Ja jestem lepszy od innych... Nie od wszystkich, ale od kilku na pewno...

  6. #226
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Wiesz , żarty powinny być śmieszne dla wszystkich , a nie tylko dla wybranych.

    Dawno nie przeglądałem forum i stąd opóźnienie , za które z góry przepraszam heh.

    Wiem , że masz w dupie wszelką krytykę , ale co tam , nudziło mi się i sobie postukałem w klawiaturę.
    Nie chodziło mi żeby Cię obrażać , ale czasami mógłbyś przystopować i tyle.

  7. #227
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po prostu czasem trzeba się umieć śmiać również z siebie, a nie tylko z innych. Wiem, że to trudne, bo sam mam z tym czasem problemy. Ale się staram!!

    Obrażać się nie mam za co. A stopować zacznę jak przejdę kiedyś na emeryturę i zamiast pokerem zajmę sie ogródkiem. Na razie nie mam tego w planach, wręcz przeciwnie...

  8. #228
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Angelus Zobacz posta
    Wiesz Rado, po to grałem all-ina żeby mieć przyjemność i sam odsłonić karty , liczyłem żetony a tu nagle kibic przejmuje moje karty , chyba sam byś nie był tym zachwycony
    No masz 100% rację, dlatego 1 co zrobiłem jak wróciłem - piszę przepraszam bo to co zrobiłem to spore przegięcie, nawet jeśli nie wpływa na wynik gry.

    1 kwietnia we wtorek jestem w Warszawie, więc jeśli to Jacka zadowoli turniej w którym nie mogę zagrać może odbyć się wtedy, wpadnę pokibicować.

  9. #229
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Potrzebuję punktów, więc 1 kwietnia na turniej przyjdzie też moja babcia z koleżankami i zrobimy mały chip dumping...

  10. #230
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Któraś z tych koleżanek babci i tak pewnie cię wywali...