Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jak rozegrać?

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    10+1Ł rebuy, 61 graczy, turniej live

    Pozostało 24, blindy 500/1000 średni stack 13,000

    Hero - 9000
    CO - 11000

    Preflop: Hero is BB with , .
    UTG calls, 2 folds, MP2 calls, CO calls, 1 fold, SB calls Hero checks.

    Flop: , , , (5 players)
    Hero checks, UTG checks, MP2 checks, CO bets 2000, SB folds

    Hero ??


    CO to słaby zawodnik, kilka rozdań wcześniej zagrał all-in z AK pre flop i się potroił.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 31-12-2007 o 10:45

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    jak dla mnie easy allin, moim zdaniem wykorzystuje pozycje i chce zgarnąć pule, są trzy warianty, po twoim chceck raise, się zrzuci bardzo szybko, nawet możliwe że to zrobi jak ma słabego Asa, sprawdzi z Asem wiec duża szansa, że się podwoisz, lub trafiłeś na jego 2 parki z Asem , no i już zapewne game over :P ja się nie znam, ale u mnie jest jedna odpowiedź, allin baby

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    jak mówi kolega powyżej, nie możemy slowplayować, all-in.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Powiem szczerze ze spodziewalem sie wlasnie slabego asa. Niestety po all inie dostalem insta calla. Kolega mial 88 i po imprezie. Zastanawiam sie czy dalo sie z tego uciec, ale widze ze chyba jednak nie. Dzieki

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    12
    lol!! ucieczka z tego rozdania przy takich stackach i takim boardzie byłaby potwornym błędem.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Powiem szczerze ze spodziewalem sie wlasnie slabego asa. Niestety po all inie dostalem insta calla. Kolega mial 88 i po imprezie. Zastanawiam sie czy dalo sie z tego uciec, ale widze ze chyba jednak nie. Dzieki
    uciec już raczej się nie dało, bo po callu wychodzi karta blank i co dalej, ja bym to trochę inaczej rozegrał, ja na dzień dobry bym reisnął, żeby zobaczyć jak sytyacja wygląda, gdybym dostał allina, wtedy tylko w zależności od dobrego reada akurat tego przeciwnika, może bym spasował, ale zapewne jeżeli bym takiego nie miał, uznał bym że ma asa i zapewne bym sprawdził, raczej na tym etapie turnieju wydaje mi się, że ciężko inaczej zagrać i niestety tutaj wóz albo przewóz.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Bet z pierwszej pozycji moglby odstraszyc slabego asa, a ja tego nie chcialem.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Dobrze zagrane, cooler...