Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Witam

    Od nowego roku powracają bardzo popularne wśród naszych graczy rozgrywki POKERLIGI oraz PROFILIGI. Wprowadzono kilka zmian, o których napiszę poniżej.

    POKERLIGA - Cykl darmowych turniejów rozgrywanych codziennie o godzinie 20.30 czasu polskiego. Pula nagród do podziału pomiędzy zwycięzców klasyfikacji miesięcznej to 1250EUR! W każdym turnieju pierwsza trójka podzieli pomiędzy siebie 25EUR.

    Jeżeli interesują Cię wyższe nagrody oraz mniejszy tłok przy stołach spróbuj swoich sił w rozgrywkach:

    PROFILIGA - Podobnie jak w przypadku POKERLIGI turnieje te rozgrywane są codziennie o godzinie 20.30 czasu polskiego. Pula nagród do podziału pomiędzy zwycięzców klasyfikacji miesięcznej to 4000EUR! Do turniejów można dostać się na na dwa sposoby: poprzez bezpośredni buy-in lub dzięki raked hands. Buy-in’y zasilają pulę nagród każdego turnieju, która w całości dzielona jest pomiędzy uczestników, – co oznacza setki dodatkowych euro. Turnieje za „raked hands” mają dodatkowe nagrody od 50 EUR do 200 EUR.

    Każdy gracz może jednocześnie brać udział w POKERLIDZE oraz PROFILIDZE.

    Powodzenia przy pokerowych stołach!
    Ostatnio edytowane przez ParadisePoker - Marcin ; 10-01-2008 o 09:46

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    No i tak trzymać Liga to Liga i już.

  3. #3
    Witam
    Jak mozna sprawdzic miejsce i ilosc punktow w POKERLIGA i PROFILIGI.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    www.ligapokerowa.pl

    Pozdrawiam

  5. #5
    Piekne dzieki

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Przed chwila ukazala sie zaktualizowana tabela proligi (po 13 turniejach)... ale sa bledy w sumie pkt u niektorych zawodnikow, prosze o skorygowanie


    Pozdrawiam

  7. Som, sprawdzamy.

    pzdr

    Maciek

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Na 99% kilka osob ma za malo punktow. Nie chodzi o mnie, bo u mnie wszystko ok, no i nie wiem czy moge podawac nicki, ale w sumie to na ich korzysc:

    Przykladowo Dolarman1 ma 664, a powinien 747.
    To samo Przemeck, czy -dpdp- i kilku jeszcze innych...


    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Faktycznie. Dzieki, że zwróciłeś uwagę. Teraz mam niby 423pkt i 36 miejsce, a dodając punkty ze wszystkich turniejów wychodzi mi 535, co by dało 10 miejsce. Oczywiście bez uwzględnienia, że inni też mają za mało

  10. Przemek widzę Cię na 17 pozycji 535 pkt? Teraz jest ok?

    pzdr

    Maciek