Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 190

Wątek: konsole?

  1. #81
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    ja kupiłem z miesiąc temu PS3 i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś gra w gry od czasu do czasu, to wystarczą 2-3 gry gry orginalne, jak się znudzą to można je bez problemu wymienić.

  2. #82
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    hmm nie wiem czy blue-ray cos ci da na kilkuletnim telewizorze.
    nie no jak juz zupelnie przestaną wydawac filmów na dvd to sobie kupie nowy tv.

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez maycj Zobacz posta
    Ostatnio właśnie przeczytałem że niektóre wytwórnie już przestają wydawać filmy na dvd, przynajmniej za wielkim bajorem.
    Oj chyba pomyliłeś dvd z hd-dvd. Bo i owszem - wygląda na to, że blu-ray (blu, Panowie, nie żadne blue) jednak wygra w wojnie formatów z hd-dvd.

  4. #84
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    ok, racja. rzeczywiscie

  5. #85
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    viq już wygrał i to jakiś czas temu

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335

  7. #87
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    hmm nie wiem czy blue-ray cos ci da na kilkuletnim telewizorze. co do przerabiania to "szara" wersje xboxa na bank da sie przerobic. jak kupowalem jakies 2 miesiace temu to gosc w sklepie pytal czy przerabiamy czy nie. generalnie jestem bardzo zadowolony, zadnych problemow jeszcze nie mialem, jedyny minus to chyba to ze trzeba placic abonament zeby grac online ale nie sa to duze koszty (najtaniej wykupic chyba mozna na allegro).
    i tu jestes w bledzie te szaraki ktore wyszly po kwietniu tego roku na ta chwile sa nieprzerabialne(tak jak ktos pisal nie pograsz w pirackie gry) bo maja jakies zabezpieczenie na napedach itp daltego nie polecam szarakow ze wzgledu ze sie psuja natomiast ja naszczescie troche o tym poczytalem i zakupilem wersje elite ktora bez problemu przerobisz i nie ma prawa sie zepsuc bo ma lepszy procek itp i konsola nie jest narazona na przegrzanie

  8. #88
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, przyszedl taki czas ze rowniez zastanawiam sie ktora konsole wybrac (poza ps3, xboxem i wii w gre wchodzi jeszcze kupno nowej puszki). Troche czasu minelo, ci ktorzy sa juz posiadaczami ps3 (jestem najbardziej sklonny ku wyborze tej opcji) moze podziela sie pierwszymi spostrzezeniami i beda potrafili cos doradzic? Z tego co widzialem sa juz wersje z 80 gb dyskiem i padami dualshock 3.
    Przy okazji tematu razem z konsola bede zmuszony kupic telewizor w rozsadnej cenie w stosunku do jakosci. I tutaj watpliwosc, hd ready, full hd, jaka marka? Dzieki za pomoc i pozdrawiam

  9. #89
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jaka wielkosc ma miec telewizor? ile od telewizora siedzisz?

    seria toshiby v505d,np 42xv505d za ok. 800euro jest bardzo dobrym wyborem
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 01-09-2008 o 21:11

  10. #90
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Co do wielkosci to myslalem o czyms w stylu 37-42 cale. Odleglosc od tv do kanapy hmm jakies 3m chyba bedzie, ale ustawienie zawsze mozna zmienic jesli bedzie taka potrzeba. Co do firmy to nie zalezy mi na doplacaniu za marke, 2,5k zl za toshibe o ktorej napisales wydaje mi sie dobrą ceną choc szczerze mowiac nie orientuje sie zbytnio w rynku