Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 190

Wątek: konsole?

  1. #131
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Ktoś z forum dostał bana na xboxa?
    tak, ja dostałem. byłem wczoraj w sklepie i mówię: "poproszę Xboxa", a babka mówi - niestety mam pana zdjęcie w bazie danych i ma pan bana na Xboxy

  2. #132
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    To słaba konsola nie używamy ;P

  3. #133
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    flex nie wziales dzisiaj leków?

  4. #134
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    tak, ja dostałem. byłem wczoraj w sklepie i mówię: "poproszę Xboxa", a babka mówi - niestety mam pana zdjęcie w bazie danych i ma pan bana na Xboxy
    Mocny towar...

  5. #135
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ciekawa gierka na Wii:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nRMiRFJzIKA[/youtube]

  6. #136
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    !!!!!!!!!!!!!! warto też zwrócić uwagę, że podczas bujania kadzidłem kontroler jest obrócony do góry nogami

  7. #137
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Najśmieszniejsze jest to że ta gra jest absolutnie na serio!!
    To nie jest jakiś żart.

  8. #138
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Ostatnio pomyslalem sobie, ze fajnie byloby od czasu do czasu sie w przerwach w pokera jakos zrelaksowac i zastanawiam sie nad wyborem konsoli. Wszyscy chwala nintendo Wii, glownie za ten interaktywny kontroler, dzieki ktoremu mozna prawie jak w realu pograc w golfa, kregle czy tenisa. To pewnie fajna sprawa, ale pewnie xbox czy playstation 3 tez maja swoje zalety.. Jakies rady, doswiadczenia? Generalnei mi sie nie spieszy, konsoli pewnie tez nie bede kupowal tylko sciagne z PS (na razie Wii i xbox niedostepne, pewnie ze wzgledu na spory popyt przed swietami, ale pewnie niedlugo uzupelnia zapasy). Pograc w domu w pare osob w kregle na Wii musi byc fajnie

    pozdr
    warsaw
    radze brac konsole pod uprzednio wybrane gierki, ja kupilem ps3 kilka tygodni temu. Jakosc gierek o klase nizsza niz na dobrym pcecie. Sporo bugow, spowolnien, slaby akcelerator FX. Gry i kolejne plansze laduja sie powoli... Ta sama gra na pc i ps3 bedzie 3x tansza ladniejsza i szybsza na pc.

    Jednak sporo tytulow jest wydawanych tylko na konsoli, jak zalezy ci np na halo3 albo soulcalibur to bierz konsole.

  9. #139
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jayson ja mam zupełnie odmienne zdanie. Przez ostatnie 5 lat chyba nie skończyłem żadnej gry na PC, odkąd kupiłem konsolę (xbox) przeszedłem już z 10 gier. Gry wczytują się szybko, mają swój klimat i wyglądają dobrze. Na konsoli gra się 10x lepiej niż na pc.

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    pograj na grach zrobionych exclusive na PS3 wygladaja super, gry na obie konsole sa robione pojemnosciowo pod x-boxa (tak juz potencjal sie konczy) a PS3 z blu ray ma duzy potencjal. Gry wygladaja o wiele lepiej na konosli niz na kompie. Ja gram w fifa10 online jak ktos chetny to jak zawsze (nick sobol3d) a co do bana na x-box to moj kolega dostal , niestety popdbno knsola jest wtedy juz nie do odbanowania ale za to ma z 50 lub iwecej gier, a jak testuje je na x-ie zanim kupie na ps3