Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 190

Wątek: konsole?

  1. #21
    jestem zwolennikiem plastationale na ta chwile najlepszy jest xbox,ale za jakis czas(pol roku)lepiej bedzie kupic ps3!!!Grze w pokera moze,tylko sie rownac gra w PES-A,szkoda,ze jest tak malo turnieji w Polsce w ta zajebista gierke

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    nie wiem po co komu bluray, skoro telewizor na ktorym widzialbys roznice miedzy nim a dvd kosztuje 12k+ (no chyba, ze taki masz )

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    hhhmmmm.... mam nową plazme panasonica 42cale ale do 12k to jej dużo brakuje...
    wszyscy mi mówią jaka to duża różnica gdy się oglada coś w HD a tu się okazuje że ja jeszcze muszę mieć jakiś megazajebisty telewizor - teraz to dopiero zgłupiałem - przyznaję , że nie znam się zbytnio na tym wszystkim.... czy mam rozumieć że w takim razie nie mam co kupować PS3 , bo na nic mi jego możliwości? bo jeśli dobrze kumam to by oglądać filmy w jakości HD to muszę mieć odtwarzacz bluray tak czy nie???

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    HD i blueray to co innego

    http://computerworld.com/action/arti...intsrc=kc_feat

    nie czytalem calego ale moze pomoze

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    nie wiem po co komu bluray, skoro telewizor na ktorym widzialbys roznice miedzy nim a dvd kosztuje 12k+ (no chyba, ze taki masz )
    42 zoll full hd 24p mozna aktualnie kupic za 5k zlotych.a roznica do dvd spora>zaleznie od filmow..

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    hhhmmmm.... mam nową plazme panasonica 42cale ale do 12k to jej dużo brakuje...
    wszyscy mi mówią jaka to duża różnica gdy się oglada coś w HD a tu się okazuje że ja jeszcze muszę mieć jakiś megazajebisty telewizor - teraz to dopiero zgłupiałem - przyznaję , że nie znam się zbytnio na tym wszystkim.... czy mam rozumieć że w takim razie nie mam co kupować PS3 , bo na nic mi jego możliwości? bo jeśli dobrze kumam to by oglądać filmy w jakości HD to muszę mieć odtwarzacz bluray tak czy nie???
    Nie sluchaj go, glupoty gada. Na swoim telewizorze mialbys zajebisty efekt. Jezeli jest fullHD (nie hdReady) to extra, ale nawet na 720p sa cuda, zreszta narazie malo gier wspiera 1020p, choc hity sie zblizaja...
    pzdr

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Nie sluchaj go, glupoty gada. Na swoim telewizorze mialbys zajebisty efekt. Jezeli jest fullHD (nie hdReady) to extra, ale nawet na 720p sa cuda, zreszta narazie malo gier wspiera 1020p, choc hity sie zblizaja...
    pzdr
    to prawda,tym bardziej ze hd do 99% przegra wyscig z blue ray

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    27
    widzę że sami znawcy od technologii wysokiej rozdzielczości na tym forum ^^ xD jeśli chodzi o konsolę to bezwzględnie xbox360. To on na pewno wygra wojne next genów, to on ma wiecej exclusivów, to robienie gier na niego jest bardziej opłacalne. Dla porównania dodam że koncern EA miał w zeszłym miesiącu z gier na PS3 mniejsze zyski niż z gier na komórki Xbox 360 był na pierwszym miejscu w tym rankingu. No i oczywiście jeszcze Xbox Live A co do telewizora to ja mam Sony Bravia 40 cali z rozdzielczością maxymalną 1080i i wcale nie narzekam. Pomimo że nie jest to full hd efekty graficzne są po prostu nieziemskie Dodatkowo powiem że zdażało mi sie grać na telewizorach z 1080p, i roznica w grafice jest wprost nieproporcjonalna do różnicy ceny jaką trzeba zapłacić za ten telewizor. Nie opłaca się po prostu. Podsumowując: polecam xbox360 i jakiś większy LCD, niekoniecznie full HD.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    moja rada : przy wyborze konsoli nie kieruj się jej cechami i ceną tylko konkretnymi tytułami, w które najbardziej chciałbyś zagrać... jakkolwiek dużo gier byś nie miał to zawsze będzie kilka, do których regularnie będziesz wracać... postaraj się "obstawić" te tytuły jeszcze przed kupnem konsoli i wtedy prawdopodobnie dokonasz najlepszego wyboru ....

    ja osobiście jestem fanem PlayStation i Nintendo, mam teraz w domu pożyczone PSP z 8 grami i przyznam, że to niesamowity sprzęt !!!

    ja osobiście wybrałbym Nintendo Wii + Resident Evil 4

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba troche zle zformulowalem moje zdanie, chodzi mi o to, ze nie zauwazysz zadnej roznicy miedzy grami na zwykle dvd a tymi na blurayu, wiec nie wiem po co kierowac sie rodzajem czytnika przy wyborze konsoli, gdy jest 5032523 wazniejszych elementow.

    Moze teraz jest jasniej.