Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190

Wątek: konsole?

  1. #181
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Stańko, wyzywam Cię na pojedynek hokejowy w NHL 2K9 (bo 2K10 nie mam niestety) na Xboxie !!!! tylko proszę nie odpowiadaj, że w hokeja na Xboxie grasz tylko z Rolstonem albo Czerkawskim ...

  2. #182
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    do czego są te punkty G za achievementy na Xboxa ? można to na coś zamienić potem czy tylko się to zbiera po prostu ?

  3. #183
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Zbiera się, czasami są fajne;P Sam je nabijam:P

  4. #184
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Ktos chetny w FIFA10 na Xboxa!?!?!?

  5. #185
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    mam 3 pytania do tych, którzy korzystają z XBOX LIVE :

    1. W lutym 2010 ma się pojawić do ściągnięcia dodatek DLC dla Resident Evil 5 z bardzo fajnymi dodatkami i nowym scenariuszem ... Czy jest w ogóle sens myśleć nad ściąganiem tego jeżeli nie mam w swoim Xboxie HD (jedynie firmowe 200 MB pamięci) ?

    2. Nie korzystam z Xbox Live ... nie mam swojego routera przy PC, tylko ten mały bezprzewodowy odbiornik, który pobiera sygnał z routera Neostrady w drugim pokoju ... czy żeby zainstalować usługę Live muszę kupić nowy, osobny router ? jak w najprostszy sposób mógłbym podłączyć swojego Xboxa do netu ? rozumiem, że najlepiej to puścić przez PC ... coś tam trochę zaglądałem do instrukcji i na oficjalnej stronie, ale tak to wszystko jest pogmatwane, że odrazu zrezygnowałem

    3. Czytałem też gdzieś, że ma wyjść nowa edycja RE 5 na płycie, która będzie zawierać te dodatki i - właśnie - token pozwalający ściągnąć te dodatki z netu ... nie za bardzo to rozumiem po co ten token do Xbox Live, skoro powinno być wszystko już na tej płycie raczej ... (?)
    1. zawsze hdd mozesz dokupic, bo 200mb to raczej malo na taki dodatek. ceny ok. 250pln za 120gb wiec nie najgorzej

    2. musisz kupic modem wifi do xboxa ok 200pln

    3. token pewnie dlatego ze gry na xbox live kupujesz za punkty.

  6. #186
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    Chce kupić ps3 slim z 250gb z dwoma padami, kablem hdmi czyli pakiet startowy.
    Dostęp do gier i filmów mam od 'kolekcjonerów' na zasadzie wypożycz. Mam parę pytań co do tej platformy.
    Czy mogę na tych 250gb zapisywać i odtwarzać filmy DVD / w jakim formacie, czy da się?
    Jak wygląda dostęp do internetu/stron www? Czy płatna jest psnetwork?
    Czy granie online coś kosztuje?
    Może powinienem coś więcej wiedzieć?
    Każda porada/sugestia będzie pomocą.

  7. #187
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    hej ja mam slima, ma wi-fi wiec przez router w pokoju dziala siec bez kabli, dobrze by bylo zeby siec była w miare szybka, za psnetwork nic sie nie placi, duzo demek do sciagniecia, jakies bajerki do konsolki itp. BluRay odtwarza elegano, (nie wiem czy w slimie jest HDMI , raczej trzeba kupic). Po sieci gra sie bardzo fajnie, nie ma wiekszych problemow z przycinka itp.WWW mozesz normalnie przegladac bez problemu, napewno sie da nagrywac na dysk ale ja z plyt tego jeszcze nie robilem, dvd otwiera itp, moze byc problem tylko w przypadku sprawadzenia z kanady, usa bo gry sa region fee ale niektorych filmow moze wtedy nie odtwarzac

  8. #188
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116

  9. #189
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116

  10. #190
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10