Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cześć!
    Wyrażę tu swoją prywatną opinię na temat Twoich postów na forum.
    a) są to przechwałki o oszukiwaniu pokerroomów
    b) są to wskazówki jak oszukiwać pokerroomy
    c) są to wypowiedzi typu "oszukiwanie jest spoko"
    d) zawierają masę błędów ortograficznych :twisted:

    e) post dotyczący wypłat z Netellera wygląda jak wymysł nie mający nie mający nic wspólnego z rzeczywistością i mogący tylko zaszkodzić innym użytkownikom tego forum. [ten punkt napisałem oddzielnie gdyż sam nie jestem w stanie stwierdzić jak jest, ale śledząc wszystkie wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie i to co zostało Ci zarzucone po Twojej wypowiedzi to fakt że każda nieudana próba wypłacenia kartą kończy się pobraniem prowizji].

    Podsumowując, nie podobają mi się Twoje posty na tym forum i mam nadzieję że je przemyślisz.
    Dlaczego piszę to w publicznym wątku a nie w prywatnej wiadomości?
    Z chęcią usłyszę opinię innych bo może to tylko moja chora wyobraźnia :shock:

  2. #2
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Mam podobne przemyslenie.

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Podpisuje się pod tym :?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Myślę, ża na każdym forum ktoś musi robić za "wioskowego głupka" 8)

    (...)Mało mnie interesują bany jestem od tego by pokery tępić a nie dawać im naciągać nowych klijentów by się uzależniali i przegrywali w przyszłosci domy i życie , więc nieudzielaj sie lajku pokerowy Cool
    _________________
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    zgadzam się :lol: :lol: :lol:

    i chcę dodać do listy użytkowników z którymi coś tzreba zrobić abdina

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    LoL, przeglądnąłem jego posty i nasówa mi się tylko jedno pytanie ... skąd się tacy ludzie biorą ?

    Pozatym Kirek proponuję sie zbyt nie pierdolić ze swoim statusem moderatora, forum się rozrasta i nie można pozwalać na zbyt wiele.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Zgadzam sie z BlaCha, "zero delikatesow". Kasowac posty i banowac jesli sie nie uspokoi, az do skutku.

    Sting

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Oki znalazłem chwilkę i kilka postów usunąłem, może to wystarczy.

  9. #9
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Przeczytalem dzisiaj post goscia z SB i ...
    I wlasnie co ?

    Myslalem, ze wiekszosc oszustw , to po prostu granie z wykorzystaniem GG i informacji o swoich kartach.

    Ale zakladajac , ze wiekszosc z tych osob to osoby poziomu E... , to Sb powininen , szybko je wylapac (i w sumie pewnie tak jest , skoro supoort ma tak wiele zastrzezen )
    Goral jednak zasugerowal , ze lepem na muchy jest mnostwo free...

    I tak mi przyszlo do glowy. ze glownym powodem tych wszelkich problemow sa, a moze dopiero beda takze darmowe 5 , 10 $.

    Juz kiedys troszke dyskutowalismy na ten temat,

    Wiem, ze dla wielu osob te darmowe 10 $ moze otworzyc droge do najnowszego modeli Porsche.
    Ale te 10 $ przyciaga mase kombinatorow , co pozniej moze doprowadzic do bana calej nacji- a chyba nie o to nam chodzi.

    Ja juz wszesniej sugerowalem, by posty typu "free 50 " byly po prostu usuwane. Osoby , ktorym bedzie na nich zalezalo - i tak dotrze do takich informacji , ale beda mialy utrudnione zadanie.

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Ale zakladajac , ze wiekszosc z tych osob to osoby poziomu E
    Graczy klasyfikuje sie wedlug poziomow? mozesz cos wiecej o tym powiedziec?