Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba ten koles nawet nie zajrzy tutaj

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    nieno panowie zaczyna mi sie to niepodobać,nie każdy musi każdego lubieć,ale to mi zaczyna przypominać grupe trzymającą władze,ktoś sie nie podoba elicie to napiętnujemy go publicznie
    Sprawa jest prosta: łamie regulamin to ban,nie łamie to zostawcie go w spokoju bo to jest forum dyskusyjne,a my nie żyjemy w PRL-u.
    Ostrzegam że nie zwróciłem uwagi na jego posty,i nie mam zamiaru ich teraz czytać specjalnie dla sprawy bo nie o to sie rozchodzi.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Owszem lamie regulamin, wiec wszystko jest zgodnie z zasadami. Ostatnie zdanie w punkt 1.2 FAQ :lol:

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Już niedługo będzie porządek ;]

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    16
    Ja proponuje powołać komisje śledczą.....niech ona zbada tą sprawe... :twisted: :twisted:....a przewodniczącym niech będzie ojciec Tadeusz R.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Optymalnym wyjściem na przyszłość powinno być kasowanie postów naruszających regulamin, np. nakłaniających do oszustw i ostrzeżenie a w przypadku powstarzania się ich, ban i kropka.

    Co do swobody wypowiedzi, grupy trzymającej władze, PRL'u i takich tam, to Forum to nie instytucja publiczna tylko własność Doliego i wszystkich, którzy pisząc posty, tym samym je budując, nadali mu taki a nie inny, troche ugrzeczniony, przyjacielski charakter. Z tego co pamiętam to były tu tylko 2 poważne kłótnie (Warsaw vs Franc i Sting vs Blacha).

    Jak się nie podoba to nic ani nikt tu nikogo nie trzyma na sile, na forach blackjack i hazard też są działy o pokerze, można tam przenieść swoją aktywność.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    A ja jak bana i tak nie mam, więc wychodzi na to że żadnego regulaminu nie łamałem i nie ładnie tak za plecami rzucać we mnie oszczerstwami a odnośnie tego o czym tu była mowa, to prawdę mówiąc dziwię się że ktoś to co pisałem kiedyś, brał na poważnie
    Ostatnio edytowane przez Endurx ; 16-10-2009 o 00:55

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    starszego tematu nie dało sie odkopac? czy nie ma juz takich