Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Wpadliśmy z Clipperem na pomysł założenia Galerii Sław WLP. Przez WLP przewinęło się wielu graczy ale jest grupa osób, która zaistniała zdecydowanie mocniej niż inni podczas turniejów ligowych. Część z nich grywa już teraz mniej albo wcale ale w jakiś sposób zostawili swój ślad. Wydaje nam się, że fajnie by było uhonorować te osoby. Mam nadzieję, że spodoba się Wam ten pomysł.
    W barze u Clipcia zrobimy "ścianę pamięci" - miejsce gdzie umieścimy zdjęcia członków Galerii Sław i opis ich osiągnięć. Natomiast każdy członek Galerii dostanie bardzo ładną pamiątkę którą bedzie mógł postawić w domu na półce, zeby mile łechtać swoje ego przy każdym spojrzeniu

    Początkowo w Galerii Sław znajdą się trzy osoby a następnie co sezon grono członków galerii będzie się powiększało o jedną osobę. Członków naszego Hall of Fame będą wybierać gracze a nominować będą dotychczasowi członkowie Galerii Sław. Co sezon będa nominowane 3 osoby i z tej grupy zostanie wybrany nowy członek Galerii Sław WLP.

    Wybór pierwszych trzech członków Galerii Sław Warszwskiej Ligi Pokera odbędzie się podczas pierwszego turnieju w 2008 roku. Osoby, które nie będa mogły uczestniczyć w tym turnieju a regularnie grają bądź grały w naszych turniejach bardzo proszę aby przesyłały do mnie na PW swoje głosy - każdy może zagłosować na 3 osoby spośród 10 nominowanych (wymagam aby osoba chcąca oddać swój głos przez PW miała rozegrane min. 10 turniejów ligowych).

    Osoby nominowane do Galerii Sław wybieraliśmy wraz z Clipperem. Wiem, że przy tego typu okazjach pojawią się głosy, że kogoś nie powinno być na tej liście za to powinno tam znaleźć się miejsce dla kogo innego. Cóż każdy ma prawo do swojego zdania - nam wydaję się, że każdy z nominowanych zasłużył na nominację. Nominacje otrzymali zwycięzcy wszystkich klasyfikacji rocznych, czołowi gracze z tabeli wszechczasów, zwycięzcy największej liczby turniejów ligowych. W sumie nominowana 10 wygrała ponad 25% wszystkich dotychczas rozegranych turniejów ligowych

    A oto 10 graczy nominowanych do członkostwa w Galerii Sław Warszawskiej Ligi Pokera:

    1.Adam
    Zdobywca trzeciej największej ilości punktów w „tabeli wszechczasów”
    Mistrz sezonu jesień 2006
    II Vicemistrz sezonu lato 2006
    II Vicemistrz sezonu zima 2007
    II Vicemistrz sezonu jesień 2007
    zwycięzca 2 turniejów ligowych


    2.Clipper
    Pomysłodawca rozgrywania WLP
    Zwycięzca pierwszego turnieju WLP
    Vicemistrz sezonu wiosna 2006
    II Vicemistrz sezonu lato 2005
    zwycięzca 4 turniejów ligowych


    3.Greg
    Mistrz WLP 2006
    Vicemistrz sezonu lato 2006
    Vicemistrz sezonu jesień 2006
    zwycięzca 1 turnieju ligowego


    4.Jani
    zwycięzca największej ilości turniejów ligowych
    zdobywca największej ilości punktów w „tabeli wszechczasów” WLP
    Mistrz sezonu zima 2006
    II Vicemistrz WLP 2005
    ViceMistrz sezonu lato 2005
    II Vicemistrz sezonu jesień 2005
    zwycięzca 8 turniejów ligowych


    5.Karaś
    Mistrz sezonu wiosna 2006
    II Vicemistrz WLP 2006
    zwyciezca 4 turniejów ligowych


    6.Kirek
    Vicemistrz WLP 2005
    Mistrz sezonu lato 2005
    Vicemistrz sezonu jesień 2005
    zwycięzca 2 turniejów ligowych


    7.Lukro
    Mistrz WLP 2007
    Mistrz sezonu jesień 2007


    8.Pawcio
    zdobywca drugiej największej ilości punktów w „tabeli wszechczasów”
    zwycięzca 5 turniejów ligowych


    9.Tadek
    zwycięzca największej liczby turniejów w trakcie pojedynczego sezonu
    zwycięzca 4 turniejów ligowych


    10.Warsaw
    Mistrz WLP 2005
    Mistrz Sezonu jesień 2005
    zwycięzca 4 turniejów ligowych
    Ostatnio edytowane przez Jani ; 22-12-2007 o 17:04

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Fajny pomysł a ściany w lokalu wystarczająco duże i długie

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Małe sprostowanie do moich i Warsawa osiągnięć. Warsaw końcówkę roku 2005 miał dużo lepszą ode mnie i przegonił mnie w końcowej klasyfikacji rocznej tak więc to on został graczem WLP 2005 a mnie przypadł tytuł I vicemistrza.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Uhhhh nie wiem jak mogłem się tak pomylić. Faktycznie to Warsaw wygrał klasyfikację roczną w 2005 roku. Co nie zmienia faktu, że mistrza pierwszego sezonu WLP - Kirka - nie może zabraknąć na liście nominowanych do naszego Hall of Fame

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A będzie też Hall of Dawca?? Czy też Hall of Shame? Mógłbym wskazać już kilka kandydatur I to nawet poza mną!

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    No to dawaj pare, jeden kandydat jest murowany, a czy będą też zdjęcia?

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Rado, niech zgadnę, czyżbyś chciał udostępnić z tej okazji pewne utrzymane w świątecznej atmosferze zdjęcie, najlepiej w rozmiarze 64 x 90cm?

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja po prostu chciałem, żeby i Kafel znalazł swoje miejsce...

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Ależ ja dobrze wiem, że mowa o Kaflu. Ale Rado trzyma w swoim telefonie nie tylko jego zdjęcie...

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Cięszka konkurencja i na kogo by tu zagłosować ;/

    __
    TT