Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Ze stołami i żetonami nie będzie problemu, musimy tylko kilka dni wcześniej wiedzieć.

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Bez najmniejszego kłopotu możemy zorganizować turniej.
    Mamy dojście do stołów turniejowych i kaset z żetonami.
    tak wiec możemy uzgadniać termin musimy wiedzieć tylko kilka dni wcześniej, chodzi o transport sprzętu.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    38
    Będę obserwował wątek. Dla mnie każdy dzień tak samo dobry. Po 23 lutym będę wolny, więc na pewno się pokaże.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Ja również chętnie zagram, kilku chętnych ode mnie również powinno się znaleźć. Uważam jednak,że BI 15 zł, to troche za mało, wg mnie powinien wynosić 100-200.
    Pozdrawiam

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Nie, nie jestem w stanie, ale uważam że granie turnieju z wpisowym 15 zł w kilkanaście osób nie ma za bardzo sensu. Ile będzie za wygranie takiego evantu- 1BI na NL50?

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    siemanko zgadzam sie z moralesem tez bym byl zainteresowany tym turniejem jestem z siedlec mam o kazdej poze czas a klub 8 to dobry pomysl jak cos sie bedzie ruszac dajcie znac napewno bede moje gg 4311996 pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Skoro występują takie rozbierzności to najlepiej będzie ustalić wpisowe gdzieś po środku tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Nie można przesadzić bo nie będzie chętnych, najlepiej przejść się do ósemki i tan wszystko omówić.

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Coz bede czekal na info co do BI, ale gram nl25-nl50 i na granie sita turbo (bo live tak wychodzi) za 1BI na pewno nie mam rolla
    Nie jestem przekonany czy twoje podejście jest włąsciwe ja raczej patrze na takie turnieje jako na dobrą zabawe a nie na zarobek bo mam wrażenie że ty właśnie tak to widzisz i tak jak vogla wspomnial wysoki buy in zmniejszy tylko frekwencje i skończy sie na tym żę bedziemy we czwórke grali. Nie każdy od tak zechce grać z buy inem 50-100 PLN choć dla mnie to naprawde nie gra różnicy myślę że powinniśmy to w pewien sposób przeglosować już na miejscu przed samym turniejem czy 10 czy 20 czy 50 i myślę że takie rozwiązanie jest jedynym włąściwym bo w tak ważnej kwestji nie wydaje mi sie żeby mogło decydować kilka osób, osobiście przychylam sie do okolic 20-25 tj ~10$

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Ja uważam ,że najlepiej jak byśmy się w kilka osób wybrali do ósemki i wszystko uzgodnili na miejscu.

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    vogla zatem pisz do mnie na gg i do innych ziomali i sie zgadujemy i idziemy sie dogadywać, ja sądziłem że sam pójdziesz pogadać tak jak mówiłeś, ale jeśli konieczna jest obstawa to moge podskoczyć i dorzucić swoje trzy grosze ;p
    Ostatnio edytowane przez Endurx ; 16-02-2008 o 02:14