Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Jesteśmy grupą z Siedlec ale zapraszamy wszystkich z okolic do skontaktowania się ze mną w razie chęci grania cyklicznych turnieji pokerowych terminy do ustalenia , buy-in do ustalenia ale pewnie niewysoki na początek , cenimy sobię dobrą zabawę a nie wygrywanie kosmicznych sum na innych graczach. Narazie zbieramy grono zainteresowanych w 3-4 osoby niechcemy grać ;]. Posiadamy niezbędne oporządzenie do gry max 10 osób. MORE.... Comming Soon
    [Proszę oniekasowanie tego wątku przez administratorów gdyż będę umieszczał tu na bierząco informacje kiedy i co będzie sie odbywało na terenie miasta Siedlce.]

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Jeśli organizujecie jakies turnieje w Siedlcach to ja chętnie bym zagrał. Udało się Wam kiedyś zgromadzić w Siedlcach jakąś większą liczbę osób żeby pograć w pokera?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Tez bym pograł

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Z Siedlec macie już rzut beretem do Wawki, zapraszamy Was całą ekipą na ligę albo do Hyatta na turnieje Powodzenia w kompletowaniu składu

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Chętnie bym przyjechał ale o ile wiem to gracie w poniedziałek wieczorem a mi w tygodniu to niezabardzo pasuje. W każdy razie dzięki za zaproszenie może kiedyś

    Jeśli są jakieś osoby z Siedlec albo okolicy chcące zagrać prosze o zgłaszanie swoich propozycji co do stawki i miejsca.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Heh... Jestem od jakiegos czasu na tym forum a watek dopiero zauwazylem. Liczac mnie vogla1 i MORALES77 to byloby nas 3 (slownie: trzech) . Na forum jest jeszcze jeden kolega z siedlec, z ktorym sie kiedys kontaktowalem w tej sprawie ale bez rezultatow. Mam tez jednego ktory ma pojecie o pokerze, byloby nas pieciu, jezeli wszyscy byliby chetni.

    Wydaje mi sie za nie ma sensu wciagac do gry osob, ktore nie pasjonuja sie gra, i ktore gralyby bo "nie maja nic innego do roboty" (takich moge znalezc cala mase). Tak czy innaczej jeszcze ktos by sie przydal wiec jak znacie kogo grajacego to piszcie.

    Jakby co jestem w posiadaniu zetonow, jezeli bylby z tym problem. Wysle wam jeszcze PM, gdyby ktos nie zauwazyl watku (jak ja wczesniej).

    PS vogla1 mieszkasz na vogla?

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Siemanko długo sie nie odzywałem ale pochłoneła mnie gra. U siebie zaraziłem grą kilku kolegów, ale nie wiem czy by chcieli sie spotykać w lidze bo są dopiero początkujący i nie osiągaja jeszcze z pokera stałych dochodów. Ja staram sie przebić do EPT w wawie )))))), na razie bedę grał finałową satelitę w sobote na paradaisie / wygrałem jedną z mniejzych satelit/. Staram sie zarazić pokerem ludzi u sibie jak będzie nas więcej to sie odezwę. Obecnie gram głównie na Bosie nick Maresca$ i na Paradisie nick KUBUNIO.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    sorki za błędy ale pisze między rozdaniami, to chyba nałóg już

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    nie tu miały byc te wpisy lol,miało byc do Ciebie kapitan na PW ups.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Myśle że z zebraniem kilku osób może nie byłoby aż tak dużych kłopotów, większym problemem może być lokum macie jakiś pomysł gdzie moglibyśmy grać?