Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    słuchajcie może zrobimy tak, że ustalimy konkretny termin np 25 marca, my załtwiamy sprzęt a wy pozbieracie się w taką grupę by można było porzeprowadzić turniej, inaczej będziemy tak dyskutować jeszcze pół roku.

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Gdzie mam 100m? Mi też 25 odpowiada. Niech Klub 8 wypowie się co do wielkości wpisowego itd Jak coś to piszcie na gg 9525530

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    No raczej znacznie dalej niż 100m ,coś Ci się pomyliło

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    25. jest dobry
    i jest ten turniej bo kolega jest w wojsku w siedlcach i by przyszedl jak byscie grali?

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Dość nie poważne i nie rzeczowe podejście ze stron klubu moim zdaniem nie doprowadzi do żadnego turnieju , ogólnie to momentami mam wrażenie że sobie ktoś żarty robi podszywając sie pod klub 8 bo takiej amatorszczyzny i pisania ogólnikami to jeszcze w życiu nie wiedziałem w rozmowach z poważną firmą. Dlatego vogla moim zdaniem dalsze próby kontaktu z użytkownik klub 8 są bezsensowne bo wprowadza on każdym swoim kolejnym postem zamieszanie na na następne meisiąc-2 miesiące. Jedynie próba kontaktu w RL miała by jakiś sens i mogła by zaaowocować ogranizacją turnieju. Jest drugi wariant użytkownik klub 8 zacznie sie zachowywać poważniej i nie będzie pisał postów raz na miesiąc nie odpowiadając na wcześniej zadane pytania szara rzeczywistość niestety

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Co masz na mysli przez RL?
    nic innego jak to żeby pójść tam i porozmawiać w cztery oczy

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Czy ktoś wie co się stało z El Capitanem, nie odbiera tel, nie odpisuje na gg, nie widać go na towerze, gdzie wcześniej cały czas grał. Może ktoś z Siedlec ma z nim kontakt?
    Jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt na pw.
    Pozdrawiam.