Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Pewnie że by było fajnie, ale narazie póki co myśle nad występem w jednym z turnieji dodatkowych przy PPT ale jeszcze się zobaczy Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem do Wawy to piszcie tu albo na gg 9525530

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez vogla1 Zobacz posta
    Pewnie że by było fajnie, ale narazie póki co myśle nad występem w jednym z turnieji dodatkowych przy PPT ale jeszcze się zobaczy Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem do Wawy to piszcie tu albo na gg 9525530
    Nie wiem jak z twoim ograniem, czy grales juz jakis turniej na zywo? Ja gralem raz w lidze warszawskiej i dwa dni w warsaw open i jeszcze sie nie czuje za pewnie przy stole. Jak bedziesz gral pierwszy raz to proponuje WLP, nie ma co sie rzucac na turnieje PPT tylko po to zeby sie troche ograc. Takie moje 3gr, zrobisz jak bedziesz chcial.

    Co do wyjazdu, to ja sie moge pisac na WLP. Ewentualnie w jakis czwartek do Hiltona.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Też się zastanawiałem nad odwiedzeniem Hiltona w któryś czwartek ale jakoś się tak wybrać niemoge. Co do PPT to nie mam zamiaru startować w Main Event tylko w którymś z turniejów dodatkowych ale jakieś przetarcie by się mi wcześniej przydało.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Postanowiłem troche odświeżyć ten wątek, może coś się przez ten czas zmieniło i znalozło by się pare osób chętnych pograć.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Z lokum nie będzie problemu,

    Już jakiś czas temu nosiliśmy się z zamiarem organizacji turnieju.
    Możemy Wam zaproponować poniedziałek, wtorek i niedzielę, w pozostałe dni jest trochę hałasu w klubie a to może przeszkadzać

    Pozdrawiam

    KLUB 8
    Kolejowa 1

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    W takim razie jeśli problem z lokum się rozwiązał to prosze o wpisywanie się osób które były by zainteresowane grą i propozycje buy in.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Ja już też z kilkoma osobami rozmawiałem i napewno jakaś ekipa się zbierze.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Witam ja nadal jak najbardziej jestem zainteresowany piszcie na gg 2479784 i na forum co gdzie kiedy z pewnością się pojawię posiadam również komplet rzetonów myślę że ilośc którą posiadam stykneła by na rozgrywke dla 6~8 osób w trybie SIT AND GO NO RE-BUY

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Fajnie, ze sie ruszylo. Widac, ze jedyne co bylo potrzebne to wlasnie propozycja od ktoregos z klubow czy pubow. Klub 8 jak piszesz o organizacji to masz na mysli organizacje od a do z? jak by to wygladalo?

    Mysle, ze z zebraniem ludzi nie bedzie wiekszych problemow najwazniejsze to dobrac odpowiednie terminy. Co do BI to mysle, ze w pierwszym turnieju nie ma co szalec, zwlaszcza ze na pewno beda jakies problemy organizacyjne na poczatku.
    Ostatnio edytowane przez El Capitan ; 12-02-2008 o 11:39

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Klub 8 podjeli byście się organizacji całego turnieju czy chodzi tylko o udostępniene lokalu?