Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Morales powodzenia w satelicie! Mysle ze narazie jakbysmy zorganizowali cos jak SnG na 10 osob byloby fajnie i na poczatek z malym buyinem. Ja nie mam zamiaru grac za duza kase (przynajmniej z poczatku) bo live praktycznie nie gralem. Nie wiem jak wy na to patrzycie.

    Co do lokum to pewnie ktos musialby uzyczyc chalupy. U mnie nie da rady z roznych wzgledow, co najwyzej moge udostepnic dzialke ale w zime raczej odpada.

    Jakies pomysly?

    vogla1 mieszkasz na vogla czy nie?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Ja tez myśle że powinniśmy na razie grać na jakichś niskich stawkach.
    Tak mieszkam na Vogla a co?

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    To po sasiedzku, ja na kraszewskiego.

    Czekam jeszcze na odpowiedz Alvinka, widze ze jest na forum mam nadzieje, ze sie odezwie czy jest zainteresowany czy nie. Najwazniejsza kwestia to teraz lokum. I ja raczej tu nic nie wymysle.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Co tam chlopaki zapal minal? Jak ktos przeglada to forum, jest z siedlec i ma ochote grac to zajestrujta sie i piszta. Moze sie cos w koncu uda.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Zapał nie minął ale niewiem czy jest sens organizowania czegoś dla 4-5 osób.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Ja też mógłbym się pisać na coś takiego ale lokum to chyba nasz największy problem w tym momencie. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie!!!!

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    Cytat Zamieszczone przez vogla1 Zobacz posta
    Ja też mógłbym się pisać na coś takiego ale lokum to chyba nasz największy problem w tym momencie. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie!!!!
    Zapraszam wszystkich was z siedlec na Ligę w Warszawie Bemowo Betsson League, gramy w tą niedzielę o 15.30 w lokalu the Quest wpisowe 50 zł więcej informacji w wątku poker na żywo:bemowo betsson league

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Myslalem o tym zeby sie wybrac do warszawy i zagrac z raz ale jakos sie nie moge zebrac.

    Tak sobie mysle, ze moze podawajcie swoje gg tutaj, to jakby cos bedzie sie latwiej skontaktowac. Moje 4917160. Poki co zostaje czekac jak sie zbierze przynajmniej 10 osob.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    38
    gg 975137 czesto gesto niewidoczny

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Widze że temat stał się chyba martwy. To może jeśli nie damy rady zrobić turnieju u nas to wybierzemy się w kilka osób naprzykład do Wawy na jakiś turniej? Co Wy na to?