Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Powiedzcie gdzie można znaleźć jakiś dobry artykuł o notkach robionych w czasie gry. Gdzieś kiedyś znalazłem taki krótki tutorial na forum twoplustwo, ale teraz nie mogę go odnaleźć.

    Może Wy macie jakieś swoje sposoby na robienie notatek w czasie gry. Zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Ja raz sobie usiadlem do sng 6players i wszystkich (oprocz siebie) mialem opisanych jako debil/idiota:P sng wygralem oczywiscie ,ale takie notki za duzo mi nie powiedzialy, dla tego teraz robie bardziej dokladne, w stylu: jak ostro podbija na river to blefuje albo zrobi wszystko by obronic swoje bb itp. wszystko co wydaje mi sie charakterystyczne i w przyszlosci moze sie przydac.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Mi sie zdarza spotkac czasem kogos z notka typu "jeb*** skur****" i juz wiem ze kolesowi doszlo w zlym momencie :d

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Nigdy nie umialem lub mi sie nie chcialo robic notatek i jezeli jakies mam to wlasnie typu: debil, palant cienias, dobry, solidny... zawsze zero konkretow

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Bleight o to mi właśnie chodziło. Te artykuły z twoplustwo są świetne. Wielkie dzięki i pozdro.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Ja zawsze wpisuje ile kolo jest mi winien...

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Suuuper też tego potrzebowałem

    Warto także robić notatki o sobie jak dochodzi do showdown.

    ps ja zawsze notuję z czym wchodzą na R PF