Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zwolennikiem pełnej legalizacji wygranych z pokera w Polsce?

Głosujących
315. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bez względu na opodatkowanie (nawet przy skali progresywnej, jak podatek dochodowy).

    36 11.43%
  • Tak, ale tylko przy podatku max 19% (jak zyski kapitałowe).

    36 11.43%
  • Tak, tylko przy podatku 0-10% (jak we Włoszech, na Wyspach czy w Polsce u bukmachera naziemnego).

    195 61.90%
  • Nie, bo mnie się podoba tak jak jest, czyli nijak.

    39 12.38%
  • Nie interesuje mnie to, i tak tyle nie wygrywam i nie planuję wygrywać żeby mnie to dotyczyło.

    9 2.86%
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 191
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    No nie piekne sa komentarze osob przeciez i tak jak cokolwiek zostanie zalegalizowane to rzpepisy beda absurdalne itd (mam na mysli wypowiedz Yogera)

    Wlasnie po to powstal temat by jak to napisal Bocian wziac sprawy w swoje rece i poniewaz gracze maja duzo wieksze pojecie o wielu sprawach zwiazanych z pokerem to pomoc by przygotowana ustawa nie byla jakis shitem

    Ja bardzo chetnie zalegalizowalbym swoje dochody gdyby byla taka mozliwosc

    A co do faktu ze roomy musialy by wysylac rozliczenia itd to wydaje mi sie ze nie koniecznie musialo by tak byc wystarczy zeby roomy ktore chca miec polskich graczy umozliwily przelewy na konto w ten sposob mozna bylo by sie rozliczac bilans wplat/wyplat

    A co do jakies super kontroli tego to wiadomo przeciez ze jak ktos nie bedzie chcial byc uczciwym to i tak ominie placenie podatku No ale wiadomo lepiej umoliwic placenie podatkow tym co tego chca niz starac sie za wszelka cene wszystko kontrolowac


    Dodatkowo odzielilbym od naszej inicjatywy sprawy zwiazane z kasynami online poniewaz taki czysty hazard moglby znacznie utrudniac nasza argumentacje ze poker to nie gra losowa i przyrownywanie go do gieldy


    Wiec ja jestem jak najbardziej za tym pomyslem

    Oczywiscie chcialbym by podatki byly jak najnizsze ale logicznie rzecz biorac nie ma zadnych podstaw by poker z jakiegos powodu mial miec nie jako ulge podatkowa

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Najlepiej jak by wypowiedzial sie jakis ksiegowy (a z tego co wiem to jest tutaj taki pan:P). Ja tam moge placic normalny podatek dochodowy. Najlepsza opcja chyba bylo by wystosowanie jakiegos pisma do odpowiedniego urzedu ktory zajmuje sie takimi sprawami(nie pytajcie mnie gdzie bo nie wiem, nie znam sie ). No i to pismo musi przekonac tych urzedasow ze jest sporo osob ktore graja i cos tam zarabiaja i chca to robic legalnie. Powinno sie nas wysluchac, wkoncu to my sami chcemy placic podatki na rzecz naszego panstwa hehe (paradoks). Tylko gorzej jak "oni po tamtej stronie" zamiast dzialac na nasza korzysc to zaczna nas scigac

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Może do podpisania takiego listu udałoby się skłonić polskich celebrytów promujących tutaj pokera? Może np. Rylik, Wiśniewski, Saleta etc. mogliby pomóc walczyć o słuszną sprawę...

    pzdr

  4. #24
    Witam


    Widzę, że sprawa wraca już kolejny raz. Niestety forsowanie tego nic nie da i wpędzi wielu graczy w kłopoty. Gdy US będzie chciał weryfikacji zysków z hazardu to nikt mu tego nie udowodni bo, żaden room nie będzie prowadził księgowości każdego gracza. Bo za dużo roboty i za dużo kasy na to wszystko.

    Firmom hazardowym zależało by na legalizacji ale takiej ogólnej bez zbędnego zamieszania. Czy to wogle się opłaca dla takiej garstki graczy?? Raczej nie. Tak samo jak kilka roomów nacięło się na Polski rynek tak samo rząd natnie się na ten podatek



    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    pamiętajcie że rozpatrujemy tu nie tylko kwestię gry online ale także sprawę offline
    serwis jak wg ciebie działa to w anglii niemczech czy szwecji skoro działa?postaram sie dowiedziec jak wyglada sytuacja w tych krajach

  6. #26
    Polecam info sprzed 3 dni - "Unia Europejska nie będzie broniła kasyn":

    http://webhosting.pl//kategorie/e_bi..._bronila_kasyn

    i archiwum serwisu poświeconego prawu w sieci:

    http://prawo.vagla.pl/hazard

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no to akurat nie jest jakies niekorzystne troche nie za bardzo Unia ma prawo wplywac na prawo w Usa

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a ja jestem za zakazaniem pokera w ogole! globalnie!
    poker to zlo!!! palic, torturowac pokerzystow, pokrzystki gwalcic. ich dobytek grabic i przekazywac na KUL, torun, ewentualnie bezposrednio do watykanu.

    AMEN...

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Czyżby jakiś downswing ??

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    poker to zlo!!! palic, torturowac pokerzystow, pokrzystki gwalcic. ich dobytek grabic i przekazywac na KUL, torun, ewentualnie bezposrednio do watykanu.

    AMEN...
    popieram. z jednym wyjątkiem. Nigdy nie można przekazywać kasy na KUL! Zaufajcie mi, studiowałem tam :/