Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Witam serdeczie.
    Zaraz pokażę wam moje statystyki i poproszę o poradę.
    Gram NL4, do stołu siadam z 5$ gram 6 stołów, buduję banrkoll. Gra to dla mnie wyłącznie satysfakcja, nie liczę na wielkie profity. Gram bardzo Tight, zresztą zaraz przedstawię statystyki.

    Na początek wykres po 3k partii.


    Wszystko było pięknie do pewnego momentu... No właśnie, zła passa czy brak umiejętności? Teraz podam kolejne statystyki:

    AA:


    KK:


    QQ:


    JJ:


    Teraz statystyki pozycyjne:



    Jak wam się wydaje? Moim zdaniem wszystko ok i grać dalej. A wam? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Five_Card_Draw ; 01-12-2007 o 21:11

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Jak wam się wydaje? Moim zdaniem wszystko ok i grać dalej. A wam?
    Pierwsze co się rzuca w oczy to totalna olewka pozycji. Masz praktycznie takie samo vpip bez względu na pozycję.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    co to za sample size zeby cokolwiek analizowac? grajac 6 stolow zrobisz jakies 500 rozdan w godzine, chcesz analizowac gre 1-2 dniach gry? wrzuc oba wykresy (razem z boxem bb/100 i vpip/pfr/af) z PokerEV po min 10-15k rozdan, wtedy bedziemy w stanie porozmawiac, pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Gram NL4, do stołu siadam z 5$
    Ze jak?

    Dokladnie tak jak napisal viq wogle nie patrzysz na pozycje. Jak mozna miec najwyzsze PF z sb?? Nie gram 10max ale wydaje mi sie ze masz manie ze jak dalem malego to co bym nie mial to juz musze dorzuc bo szkoda tego malego odddawac.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Rozegrałes tyle rozdań, co niektórzy tutaj w ciągu dnia, dlatego trudno cokolwiek powiedzieć, nie wrzuciłes także krytycznych rozdań w których przegrywałes BI. A to ważne.

    P.S.

    Pierwsze co mi przyszło do głowy to statystyki - grasz 11/5. Za duuuuży raise. Więcej limpuj niż podbijaj, zamień obecny styl na 13/3, a wyjdziesz na tym dużo lepiej. Powodzenia.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    No i przecenianie rąk. Dwukrotnie cold call z AJ, ponadto, vpip z AJ, AQ na poziomie 90%-95% a to najbrdziej problematyczne ręce. Niemniej, fakt, że dawka rozdań nijak się ma do jakichś gruntownych ocen. Najlepiej, jakbyś wrzucił screen z głownego ekranu PT, VPIP, PFR, AF itd.

    pozdr
    warsaw

  7. #7
    Dzięki za wszelkie uwagi. Napiszę jak rozegram 10k rozdań. Pozdrawiam

  8. #8
    Witam. Kolejne statystyki. Z tego co widzę o wiele za dużo gram na SB, oraz BB. Jednak na tych micro stawkach jakie gram czasami dzieje się tak, że jestem na SB a przede mną 6 limperów . W takiej sytuacji grać ręce typu TJo i niższe offy? Jakie karty rozgrywać w takiej sytuacji na na SB? Z góry dzięki za sugestie!

    Pozycja:



    Staty(chodzi jedynie o NL5):




    Z góry dziękuję za wszelką krytykę! Mam nadzieję, że przy 30k rozdań staty na SB będą odpowiednie. Mniej więcej jakie powinny być w stosunku do pozostałych? Pozdrawiam serdecznie!

  9. #9
    Zachęcam do komentowania