Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Wczoraj turniej w Warszawie level bodajze drugi 50/100 .Nie podam pozycji , bo nie pamietam kolega podbija do 6BB jeden z MP calluje ja (majac na reku KK) podbijam do 16BB , kolega ALL IN , drugi kolega fold . ja oczywiscie Call (moj All In) .Wykladamy karty i moje KK na AA kolegi :/ i koniec turnieju dla mnie .Odpadajac mialem przed oczami ten watek w ktorym sam sie udzielilem (ze nie zrzuca sie KK) , nie mowie ze zrobilem zle ,takie zycie.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Wczoraj turniej w Warszawie level bodajze drugi 50/100 .Nie podam pozycji , bo nie pamietam kolega podbija do 6BB jeden z MP calluje ja (majac na reku KK) podbijam do 16BB , kolega ALL IN , drugi kolega fold . ja oczywiscie Call (moj All In) .Wykladamy karty i moje KK na AA kolegi :/ i koniec turnieju dla mnie .Odpadajac mialem przed oczami ten watek w ktorym sam sie udzielilem (ze nie zrzuca sie KK) , nie mowie ze zrobilem zle ,takie zycie.
    Chcialem tylko zauwazyc, ze watek jest w temacie full ring. Nad callowaniem all-ina po reraisie w turnieju to bym sie troche mocniej zastanowil. Bo jezeli kolega z all-inem nie jest loose-donkiem to praktycznie zawsze jestesmy z tylu.

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Chcialem tylko zauwazyc, ze watek jest w temacie full ring. Nad callowaniem all-ina po reraisie w turnieju to bym sie troche mocniej zastanowil. Bo jezeli kolega z all-inem nie jest loose-donkiem to praktycznie zawsze jestesmy do przodu.

    FYP


    edit; nie zauwazylem 'nie jest' ale mimo wszystko w wiekszosci przypadkow jestemy do przodu
    Ostatnio edytowane przez luckylukepoo ; 28-12-2007 o 23:14

  4. #24
    Full Ring - zawsze Call.
    S&G - zawsze Call.
    MTT - tylko w początkowej fazie, jeżeli były minimum 2 re-raisy mogę zrzucić.
    Satelita - Tutaj już częściej, np. zostało 5 graczy, 4 wejściówki, blindy dość wysokie i jeden short ze stackiem 2BB. Cheap lider OLA, ja Fold nawet z AA. Nie bijemy się o pierwsze miejsce, więc liczy się tylko dotrwać do 4. Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    fajnie, ze sa tacy gracze. Proponuje do opcji zawsze call dodac QQ, JJ i AK. W koncu na stolach duzo stealow z 5-7 itd

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Warsaw, za dużo nagrałeś się na tym PS

    Na stawkach niższych niż 2/4 na Boss Medii czy Ongame, fold KK preflop nigdy nie jest dobrym zagraniem. Góra, raz na cztery rozdania zobaczysz AA. Częściej JJ, AQ czy jakiś totalny śmietnik. W związku z tym, doradzam raczej obserwację graczy, zanim spasujemy.

    Sting

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na ps też można się nadziać na donków 4betujących z AJ, ale nie w tym rzecz. Chodzi o stwierdzenie: ZAWSZE call. Zero wspominania na temat licytacji, statsów, itd. Tylko ZAWSZE call.

    pozdr
    warsaw

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Warsaw ma calkowita racje. Juz tyle razem dawalem zawsze call i przewaznie nadziewalem sie na AA.(bossmedia)
    dzisiaj gralem troche na ongame i tam sprawa z KK ma sie tak: EASY CALL
    Ostatnio edytowane przez pajak23 ; 02-01-2008 o 14:39

  9. #29
    Odnośnie tematu: dwa dni temu cztery razy pod rząd KK < AA, za każdym razem nowi gracze.
    Za każdym razem push i all-in pf. -4 BI.
    Wynika z tego, że Warsaw ma jednak sporo racji.

    Do tego w 15 minut: AA<KK, AA<98s, AA<77, QQ<88.
    Póżniej: KK<Q5, AK<Q3 i JJ<1010.
    Wszystko raisowane pf 5,6xBB. Ongame 25nl. Cool.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    A jak to odnosi się do wyższych i średnich stawek, gdzie już nie ma graczy dokładających all-in z QQ czy AK?