Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    raz na pięć razy nadziejesz się na AA i zapłacisz podatek. W pozostałych przypadkach zobaczysz QQ, JJ, AK lub jakiś totalny syf.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    nigdy nie zrzucam czasami zadziwiajace jest jak ludzie potrafia grac 77+/AK preflop (z pelnym stackiem), wiec prawie zawsze jestesmy do przodu. tak jak ktos mowil wczesniej, ze nawet jakby mi pokazali AA, to i tak bym sprawdzil od tego tez jest bankroll management.

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Sorry, ze to napisze ale to jezeli bys sprawdzil z KK jak ktos pokazuje Ci AA preflop to jest glupi a nie masz po to bankroll management... Masz 18% na wygrana preflop. I wiesz o tym, ze jestes w dupie totalnie. Wole isc zagrac w ruletke na kolor ten caly BI bo wiem ze mam coinflipa i wlasnie od tego jest bankroll...

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ale na kolor w ruletce nie masz coinflipa zapomniałeś o dwóch polach neutralnych 0 i 00
    A co do sprawdzenia KK vs AA to faktycznie trochę przesada

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Starting game 2528877104.

    McMurphy10 is at seat 0 with $214.
    Devan_AA is at seat 1 with $197.30.
    kennyweurtz is at seat 2 with $73.60.
    sebkrol18 is at seat 3 with $239.
    azzeccato is at seat 4 with $20.
    balbino57 is at seat 5 with $262.25.

    The dealer is seat 3.

    azzeccato posts a blind of $1.
    balbino57 posts a blind of $2.

    (sebkrol18 is dealt .)

    Pre-flop:
    McMurphy10 folds.
    Devan_AA raises $2.
    kennyweurtz folds.
    sebkrol18 raises $10.
    azzeccato folds.
    balbino57 folds.
    Devan_AA raises $31.
    sebkrol18 raises $64.
    Devan_AA folds.
    $64 is pushed back to sebkrol18.

    sebkrol18 mucks.
    sebkrol18 wins pot ($93).


    Jak tylko podbil (mialem bardzo zla serie) mo wie sobie noz kurwa jebany ma AA (jeszcze nick jaki ) bo tak zrobil sobie min raisa na drugiej pozycji a po moim reraise robi kolejny

    Ale mowie co tam najwyzej bede mogl sobie ponarzekac na ze znow trafilem na AA

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Sa dwa rodzaje ruletki, w jednej jest tylko jedno zero. W pokerze 48/52 to tez coinflip wiec stosujmy to samo do ruletki,...

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Ja KK nie zrucilbym nigdy w zyciu (podobnie jak wiekszosc) jego ALLIN wcale nieoznacza AA Duzo moze powiedziec tez jego stack( im wyzszy tym wieksze szanse ze probuje malego blefiku(czy raczej duzego).Z drugiej strony gracz z malym stackiem ma 2 opcje wali all ina ( a co mi tam , a noz sie podwoje , albo czeka na mocna reke i tez wali all ina ) trzeba obserwowac jego zachowanie , czasem to pomaga . Chociaz w sytuacji KK olewal wszystkie spekulacje i bez oporow calluje .

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Ok dzięki.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sebkrol, co to za głupkowaty re-raise do $64? Jeśli masz zamiar wyrzucić o jego kolejnym re-raise (w co wątpię) to OK, ale jeśli i tak wrzucisz wszystko do puli to daj tu od razu all-in. Ten re-raise do $64 wygląda tak mocno, że jeśli pójdzie all-in pre to na pewno zobaczysz asy. All-in wygląda znacznie słabiej i można mieć nadzieję, że gościu da call z QQ/AK.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Macia nie bierz tak wszystkiego doslownie, oczywiscie jezeli by mi pokazal AA, a ja bym to sprawdzil, to by to bylo -EV, ale mi chodzilo bardziej o zobrazowanie sytuacji, ze KK nie powinno sie zrzucac preflop i w przypadku trafienia na AA, to coz zdarza sie, ale w wiekszosci przypadkow bedziemy na plus, i nawet strata 1 buyina, nie zaszkodzi nam na naszym bankrollu