Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 1321222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 236
  1. #221
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam,
    ja miałem podobne akcje z MB. W końcu założyłem e-kartę (coś jak karta kredytowa) w MBanku i wypłacałem przez nią bez problemów mając zablokowane wypłaty na konto bankowe. Pisałem do nich chyba kilkanaście razy. Odblokowywali i blokowali z niewiadomych mi przyczyn Po jakimś czasie to się uspokoiło i teraz mam konto normalnie aktywne.
    pozdrawiam

  2. #222
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mam takie pytanie.

    Także mam problem z weryfikacją danych. Przelałem tę minimalną kwotę na rachunek i nie dostałem żadnego kodu, który by zweryfikował moje dane na stronie moneybookers.

    Wysłałem im więc ten zrzut ekranu szczegółów przelewu od mb.

    Teraz do sedna, jak długo będę czekał na odpowiedź? Jak długo wy czekaliście? Jest mi pilnie potrzebna kasa i na razie same problemy z tym mb.

  3. #223
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    z tego co pamiętam to kod weryfikacyjny przysyłają do Ciebie pocztą tradycyjną. Następnie, po otrzymaniu listu, logujesz się na MB i wprowadzasz kod.
    pozdro

  4. #224
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jest też opcja weryfikacji poprzez minimalny przelew, było to tutaj wałkowane w tym temacie, że ludziom nie przychodził ten kod w tutule przelewu więc musieli wysyłać screena z banku i jak mb miało pewność że to konto właściciela, to oni tam sami potwierdzali dane.

    Wiele osób tutaj pisało że ma ten sam problem, że 6 znakowy kod miał być, a przyszedł zupełnie inny nie pasujący.

    Ja tylko chciałbym się dowiedzieć jak to u nich jest z supportem, jak szybko mogę się spodziewać że odpiszą..

  5. #225
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    weryfikuje sie odwrotnie wysylajac kase ze swojego konta na MB nie uzywajac p24 tylko zwykly przelew

  6. #226
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Eh.

    Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.

    Oferujemy nastepujące szybkie i łatwe opcje:

    Opcja 1: Obciążyć kwotą wypłaty Pana/Pani kartę kredytową/debetową (natychmiast)
    Państwa karta zostanie obciążona opłatą za wypłatę (przy jednoczesnym podniesieniu kwoty wypłaty). Państwa konto Moneybookers nie zostanie w tym przypadku obciążone.

    Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
    Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

    Opcja 3: Zweryfikuj swój adres (wciągu 2-5 dni roboczych)
    Po otrzymaniu Twojego polecenia wyślemy Ci list na adres zarejestrowany na Twoim koncie. List ten będzie zawierał kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie. Jeśli wybierzesz tę opcję, zostaniesz przekierowany do sekcji weryfikacji adresu.


    Opcja 2), weryfikacja poprzez wypłatę kwoty mniejszej niż 50zł z MB-> konto. W ten sposób następuje ta weryfikacja. A raczej ma następować, bo jest wadliwa i to już wiele osób w tym wątku pisało.



    EDIT:

    Już nie ważne, support zadziałał bardzo szybko i zweryfikowali moje konto.
    Niemniej usługę mają wadliwą.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-05-2009 o 13:37

  7. #227
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    nie wiem czy byla promocja czy nie ale w maju i kwietniu byly darmowe wyplaty na konto (vip) zwrot na MB na poczatku miesiaca

  8. #228
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    23
    Jezeli o mnie chodzi to jakies 3 tygodnie temu, sam weryfikowalem MB poprzez list weryfikacyjny. Doszedl w 5 dni i wszystko sie zgadzalo.

  9. #229
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    3
    Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie wypłaty kasy z FullTiltPoker.

    Założyłem konto na MB i nie wiem jak wybrać przelew tym sposobem? Dająć Withdrawal mam wybrać metodę, ale nie mogę wybrać MB tylko dowiedzieć się więcej. Jedyną metodę jaką mam aktywną to Lokalny Przelew Bankowy. A może na konto MB przesyła się pieniądze jakoś przez ich soft?

    Dzięki z góry za pomoc.

  10. #230
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    musisz zrobic depozyt ta droga

    w wiekszosci roomow tak masz ! ze aby doknac wyplaty musiasz dokonac wczensije wplaty ta droga ! mozliwe ze sie da tylko perwnie potrzebna jakas inna weryfikacja

    najlepszy sposob plac te 30! i wyplac callosc, i nie boj sie napewno wyplaca;]