Strona 20 z 24 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 236
  1. #191
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Zlecona transakcja nie może być zrealizowana, ponieważ Państwa konto zostało całkowicie zablokowane. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres:

    Welken House
    10-11 Charterhouse Square
    London EC1M 6EH
    Wielka Brytania

    Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez:

    * notariusza, lub
    * radcę prawnego, lub
    * bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub
    * lokalne organy rządowe (np. policja)


    Miał ktoś podobny problem ? Wysłałem scan dowodu ponad tydzien temu i dalej mam zablokowane konto, nie mam pojęcia co teraz robić :/ I wysłałem zwykły scan bez żadnego potwierdzania u notariusza itp. :| może dlatego jeszcze nie odblokowali :P

    Jeśli ktoś wie, to niech da znać

  2. #192
    Cytat Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
    Miał ktoś podobny problem ? Wysłałem scan dowodu ponad tydzien temu i dalej mam zablokowane konto, nie mam pojęcia co teraz robić :/ I wysłałem zwykły scan bez żadnego potwierdzania u notariusza itp. :| może dlatego jeszcze nie odblokowali :P

    Jeśli ktoś wie, to niech da znać
    Miałem kiedyś podobny problem, wysłałem dokumenty niepotwierdzone i po kilku dniach (nie pamiętam dokładnie ile) konto odblokowali, więc proponuje cierpliwie poczekać i powinno być ok.

  3. #193
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Witam
    Dalej nie mam odblokowanego MB, a chciałbym wypłacić sobie $, mam takie pytanie czy mogę wypłacić kasę na MB brata ? Wcześniej muszę tylko zrobić minimalny depozyt- tez z jego Mb, by móc to wszystko wypłacić. Czy takie coś będzie możliwe ?

    Jeśli nie to będę musiał czekać w nieskończoność, aż mi odblokują ;(

  4. #194
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie pytaj nas, tylko support roomu.

    A do MB zadzwoń. Jeśli nie znasz na tyle angielskiego, to napisz po polsku, mają tam ludzi znających jako tako polski.

  5. #195
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    Pawel--> nie wiem czxy dobrze r0zumie ale jesli chodzi ci o wyplate kasy z pokeroomu na moneybookers to nie da rady na brata
    bo musi byc konto mb na ten sam email co masz pokeroom

    mb ma polska pomoc , ja kiedys zalartwilem to w 4 godziny i jesli przejrzysz odpowiedni temat na tym forum znajdziesz odpowiedz
    edit : sam znalazlem
    to jesty sposob na weryfikacje ale ktos go stosowal tez na odblokowanie, oraz na podbniesienie limitu wiec mzoesz probowac


    "Możemy zaproponowac pelną weryfikajce konta za pomocą jasnej i czytelnej
    kopii waznego, oficjalnego dokumentu tożsamosci ze zdjeciem (np. dowodu
    osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Dokument może Pan przeslac w sekcji
    konta Kontakt/Centrum Wiadomosci/Konto/ Bezpieczenstwo/ Zostałem poproszony o
    przesłanie informacji i/lub dokumentów "

    ta weryfikacja byla potrzebna do wyplaty / ale odrazu poprosilem o zwiekszenie limitu
    po wyslaniu im tych danych za jakies 4 godz. wszytko bylo Ok
    Ostatnio edytowane przez kszysio ; 25-02-2009 o 11:14

  6. #196
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pomijając fakt, że nie może zastosować tej drogi kontaktu, jeśli nie może się zalogować (wnisokuję że nie może skoro pisze o zablokowanym koncie). Dlatego doradzam telefon.

    A czym Ty im podpadłeś, że każą wysyłać potwierdzone kopie? Mi parę razy blokowali, ale zawsze wystarczał zwykły skan.

  7. #197
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Mogę się normalnie zalogować Wysłałem e-mail, następnie poprosili mnie o wysłanie skanu ze swojego konta MB oraz rachunku potwierdzającego mój adres Zrobiłem tak, wszystko wysłałem, teraz przysłali mi e-mail, że przekazali dokumnety do odpowiedniego działu i że moje konto powinno zostać odblokowane w najbliższym czasie

    Nie podpadłem lol
    Potwierdzonej kopii tez nie wysyłałem tylko normalną


    dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez Paweł ; 25-02-2009 o 13:06

  8. #198
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Daj znac czy Ci odblokują. Dziwna sprawa z tą potwierdzoną kopią. Ja nigdy nie miałem takiej klauzuli, a kazali mi wysyłać skany ze 3 razy (oczywiście nie w jednej sprawie). Zawsze wysyłałem te same i zawsze było ok, więc w ogóle śmiech na sali.

    Swoją drogą ten ich system kontaktowania się to porażka jakich mało. Nie wiem kto taką bzdurę zdołał wymyśleć.

  9. #199
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    No i ostatni e - mail, który mnie dobił, nie mam pojęcia co mam im napisać, że używam Mb do zakupów on-line ???


    Otrzymałem coś takiego:

    Otrzymaliśmy informację od naszego działu Bezpieczeństwa, iż nie jesteśmy w stanie odblokować Pana konto Moneybookers bez inforacji na temat transakcji dokonanych na Pana koncie Moneybookers. Więc uprzejmie prosimy wysłać do nas szczegolowe wyjasnienie transakcji dokonanych na koncie, relacje Pana z użytkownikami z ktorymi dokonuje Pan transakcje i do jakich celów używa Pan swojego konta Moneybookers.

  10. #200
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jesli robiles wymiany z oszustami to zapomnij ze odblokuja