Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 236
  1. #181
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Da się, jeśli nie wykonywałeś na nim jeszcze żadnych operacji

  2. #182
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Po raz kolejny moje konto w MB zostało bez podania powodu zablokowane i po raz kolejny zostałem poproszony o skan dowodu oraz wyciągu bankowego czy innego dokumentu z adresem. Wysłałem i pewnie odblokują, ale jestem bardzo ciekaw ile razy jeszcze. Wysłałem im ten sam skan po raz trzeci, bo już dwa razy blokowali i odblokowywali... Mieliście takie cuda?

  3. #183
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam
    Ja miałem/mam takie akcje z MB. Blokowali możliwość robienia przelewów niewiadomo dlaczego, pożniej nagle odblokowywali i tak w koło. Polecam wyrobienie karty kredytowej - to powinno pomóc (np. e-karty w Mbanku). Jak na razie poprzez karte robie przelewy bez problemu.
    pozdro

  4. #184
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Wie ktos moze cos o ich karcie bankomatowej miala byc na zime ?
    "Od stycznia 2009, będziesz miał dostęp do swoich środków o każdej porze, z każdego miejsca. Nie będziesz już potrzebował internetu, aby mieć dostęp do swoich pieniędzy na koncie Moneybookers. Z kartą VISA Moneybookers będziesz mógł dokonać wypłaty z każdego bankomatu."
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg mb.jpg (44.3 KB, 56 odsłon)
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 18-11-2008 o 19:15

  5. #185
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    "Od stycznia 2009, będziesz miał dostęp do swoich środków o każdej porze, z każdego miejsca. Nie będziesz już potrzebował internetu, aby mieć dostęp do swoich pieniędzy na koncie Moneybookers. Z kartą VISA Moneybookers będziesz mógł dokonać wypłaty z każdego bankomatu."
    ua, pozostaje wyczekiwac...

  6. #186
    moze jakis link do informacji o mozliwej karcie mb?

  7. #187
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    nie ma linku, wiadomosci byly na maila, karta visa ma byc pod koniec stycznia nie wiadomo jeszcze w jakiej walucie (pytalem o pln) w pierwszej kolejnosci dla kont VIP

  8. #188
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Jak w temacie

    Zarejestrowalem sie w moneybookers wybralem konto w dolarach,z uwagi na fakt ze przebywam chwilowo na wyspach i moj bank prowadzi moje konto w GBR spotkala mnie przykra sytuacja juz na poczatku wspolpracy z tym portfelem. P roblem tkwi W weryfikacji karty i konta bankowego , mimo checi i prob jest to niemozliwe ,tak powazna firma jak moneybookers nie przewidziala ze oba rachunki moga byc prowadzone w innej walucie (moim zdaniem powinna)i po zarejestrowaniu karty pobrano z niej okreslona kwote w USD. Na moim wyciagu z karty widnieje kwota przewalutowana na funty tak wiec nie moge zweryfikowac karty,mniemam ze to samo bedzie z weryfikacja konta bankowego. Naprawde dziwi mnie ze firma reklamujaca sie jako najwiekszy portfel elektronicznny nie przewidziala takiej sytuacji.Informacja dotyczaca tego problemu pojawia sie niestety dopiero na koncu tej operacji tj.w momencie gdy na koncie moneybookers wpisuje kwote w GBR.

    CO o tym sadzicie ??

    Chcialem zmienic walute poniewaz nie wykonywalem zadnych tranzakcji,taka informacja widnieje rowniez w zakladce moje konto.NIiestety podczas proby zmienienia waluty pojawia sie informacja ze dokonywalem juz jakis tranzakcji. LOL paranoja


    TAK wiec aby zwiekszyc limit dokonalem weryfikacji adresu, ktory zmieniam za ok, 1,5 tyg(wracam do ojczyzny) BARDZO zalezy mi na czasie , Jak sadzicie czy moga mnie spotkac z tego tytulu jakies przykrosci w razie wplat/wyplat??
    pytanie ostatnie czego dotycza LIMITY na koncie ???( oby nie wplat)
    Wyslalem juz odpowiednie zapytanie do supportu ,ale jak wiecie sa oni bardzo powolni.


    pozdrawiam prosze o opinie i sugestie
    Ostatnio edytowane przez NuGGets ; 04-12-2008 o 02:52

  9. #189
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Zadzwon do banku to powiedzom ci ile, wplynelo do nich dolarow i juz bedziesz wiedzial. Ja tez mialem konto w dolarach i tak samo obciazenie mialem w zlotowkach ale zadzwonilem i zapytalem ile dolarow wplynelo i juz

  10. #190
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dokladnie-tez jestem na Wyspach, zadzwonilem nastepnego dnia do mojego banku i zapytalem, ile dokladnie $ wplynelo. Dostalem odpowiedz od reki i po sprawie