Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Witam,

    Przed świetami Ongame postanowił poprawić funkcjonalność oprogramowania i nasze lobby przeszło solidny lifting. Wprowadzone zmiany zdecydowanie poprawiaja komfort wyboru stolików i turniejów. Mysle, że wporowadzone zmiany spodobają się wszystkim graczom

    Szczególnie "gorąco" przyjętą została przez graczy opcja "quick seat", dzięki której, po 3 kliknięciach możemy, usiąść do stołu/turnieju, który nas interesuje:




    W tym wątku można wpisywać swoje uwagi dot. nowego lobby.
    Lojalnie ostrzegam, że ticketami nagradzani bedą tylko Ci, którzy wyrażą swój zachwyt wprowadzonymi zamianami ( i to nie wszyscy )

    I przypominam, ze wystarczy 500 Punktów Gracza, zebranych do 10 stycznia, aby zagrać o wspaniały wyjazd "all inclusive" na Puchar Świata do Zakopanego !!!

    Pzdr

    M

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Witam!

    Dobra robota. Faktycznie świetnie zrobiona jest opcja "Quick Seat". Szybko i przyjemnie no i o to właśnie chodzi

    Gratuluje!!!

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Przydałoby się tylko dodać opcję 10max i 6max do stolików cashowych i turbo/normal do SNG, ale zmiana jak najbardziej w dobrym kierunku!

    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    Przydałoby się tylko dodać opcję 10max i 6max do stolików cashowych i turbo/normal do SNG, ale zmiana jak najbardziej w dobrym kierunku!

    Pozdro
    Popieram pomysl i takze zgadzam sie ze zmiana w dobrym kierunku

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Mi rowniez zmiana bardzo sie podoba i przede wszystkim nowe lobby nie zacina sie tak jak poprzednie

  6. #6
    Mi w nowym lobby nie podoba sie jedna rzecz, mianowicie gdy chce przewinac chata tylko kawelek do gory przeskakuje na sama gore i zeby zobaczyc interesujacy mnie fragment musze przwijac w dol ;/

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Racja, no i jeszcze nie widac opoznienia w nowym lobby a bywala to dla mnie czasem wazna informacja

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    jedna rzecz jeszcze wymaga poprawy.. SUWAK! bo caly czas trzeba wisiec na klawiaturze, zeby wpisac odpowiednia kwote do podbicia.. tutaj duzy minus..

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    nawet najbardziej funkconalne lobby w sieci nie zacheci mnie do gry w betssonie jesli dalej beda tak marne bonusy....

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Jeśli o chodzi o nowe lobby to wg mnie to P O R A Ż K A !!!!! a chodzi mi tylko o wielkość liter której nie można ustawiać majac monitor o rozdzielczości 1920x1200 muszę terz zeby cos przeczytac galy wytrzeszczać wczesniejsze lobby bylo podtym wzgledem duzo bardzo duzo lepsze Panowie z firmy dbajcie o nasze oczy przeciez my niesiedzimy po godzince dziennie przy kompie !!!!!!

    ps. Jak się wejdzie do kasyna to widać luksus i przepych niestety programisci z sieci do ktorej nalezy BETSSON sa bardzo dotyłu proponuje wiecej kasy przeznaczyc na zatrudnienie tzw. fachowcow i stworzenie tego LUKSUSU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!